130 Hulskoff (J B), timmerman en concierge begrafenisboa, Jansstr. 61. Hulshoft Poll commissionnair, Jansweg 49. Hulshoff (W), teekeDaar bij de genie, Koudenkorn 40rood. Hulst (J van), loopknecht, Sopkiastraat 43. Hulst (mr. W van), advocaat en procureur, vertegenwoordiger levensverzekeringmaatschappij '/Kosmos// en «Hypotheekbank voor Nederland», Spaarne 15. Hulst (mej. C P van der), Zijlstraat 10. Hulst (J van der), straatmaker, Amsterdamstraat 60. Hulst (M van der), naaister, Vrouwesteeg 4. Hulst (wed. P van der), Raamsingel 10. Hulswit (J P), ingenieur, Pieter-Kiesstraat 60. Hunneker (P), werkman, Wouwermanstraat 16. Hunting (B), werkman, Palmstraat 9. Hunting (F H), stoker, Molensteeg 15rood. Hunting (J), koopman in brandstoffen, Lange Heerenstraat 5. Hupkens (J), mr. schoen- en laarzenmaker, Klein Heiligland 44. Hurkmans (C), kleerbleeker, Brouwersvaart 100. Hurkmans (G), bleekersknecht, Gasthuislaan 34. Hurkmans (G J J), bloemistknecht, Gasthuislaan 22. Hurkmans (J), bleekersknecht, Brouwersvaart 60. Hurkmans (wed. J), Brouwersstraat 11. Hurren (J H), timmerman, Saenredamstraat 20rood. Hut (T), zadelmaker, Berckheijdestraat 6rood. Hutte, geb. J C van Gemund (wed. J), Witte-Heerensteeg 24j. Hutte (P E), brievenbesteller, Leidsckestraat 107. Huijbens (B), timmerman, Van-Marumstraat 42. Huijbens (G H), bloemistknecht, Leidsche Vaart 44. Huijberts (J H), koek- en banketbakker, Jansstraat 2. Huijboom (A A), wagenmaker, A.-L -Dyserinckstraat 12. Huijboom (C), metselaar, Gierstraat 18b. Huijboom (H), groentenhandelaar, Cornelissteeg 10. Huijboom (H), tuinder, Leidschestraat 81. Huijboom (wed. H), winkelierster in groenten, Breestraat 2. Huijboom (H A), koopman, Klein Heiligland 58rood. Huijboom (H G), koopman, Tulpenstraat 40. Huijboom (J), groentenhandelaar, Voorzorgstraat 3. Huijboom (J), bloemist, Zijlweg 83. Huijboom (J P), koopman in groenten en fruit, Zijlstraat 40. Huijboom (J W J), pakhuisknecht, Brouwersvaart zijweg A 34. Huijboom (P A), draaier, Teylerstraat 39. Huijboom (W), bloemist, Leidschestraat 82. Huijboom (W J), koopman en winkelier, Assendelverlaan 57. Huijer (J J). oppasser militairenhospitaal, Nassaulaan 55c. Huijg (C), lampenist, Roosveldstraat 66. Huijghens Backer (A A), Gedempte Oude Gracht 29. Huijkman (A), orthopaedisck schoenmaker, Bakenessergracht 53.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 158