134 Janse (wed. C), Lange Boogaardstraat 36. Jar Janse (D), onderwijzer, Groot Heiligland 27. Jan Janse (F), visscher, Beeksteeg 15. Ian Janse (H), timmerman, Nieuwe Kruisstraat 13. I Jan Janse (H), letterzetter, Nobelstraat 27rood. Jan Janse (J), koopman, Raamsteeg 17p. I Jan Janse (P), aanspreker en lijkbezorger der Haarlemsche begrafenis- 1 Jan vereeniging, Witte-Heerensteeg If rood. Jan Janse (P), werkman, Leidscbedwarsstraat 32s. Jan Jansen (A), courantier, Gortesteeg 9. C Jansen (A), wagenmaker, Vooruitgangstraat 86. Jan Jansen (A), letterzetter, Gedempte Raamgracht 61. Jan Jansen (A), metselaar, Hagestraat 18. Jan Jansen (A), gepens. onderofficier, Voorzorgstraat 24. Jan Jansen (A), smid, Rozenstraat 51k. Jan Jansen (wed. A), brooddepothoudster, Rozenpriëelstraat 13. Jan Jansen (A van der Maaren), winkelier in fijne vleeschwaren en Jan comestibles, Kruisstraat 35. I Jan Jansen (A P A), bloemistknecht, Delftstraat 21. Jan Jansen (wed. B W), Gierstraat 41a. Jan Jansen (C), kuiper, Lange Heerenvest 60. JaD Jansen (C), fabriekswerker, Oostindisch Vaartje 40. JaD Jansen (wed. C C F), Jansstra;.t 48. Jansen (D), timmerman, Assendel verlaan 51. Jan Jansen (E), satirieerder, Patiëntiestraat 7. Jan Jansen schilder, Nassaulaan Srood. Jan Jansen (E), timmerman. Brouwersvaart 16b. Jan Jansen (E ÉL), boek-en steendrukkerij, firma H S Jansen, Krocht 14. Jan Jansen (F), werkman, Krom 10. Jan Jansen (G), drogistknecht, Korte Lakenstraat 16. Jan Jansen (G), koopmau en winkelier, Oranjeboomstraat 151. Jan Jansen (G), tuinbaas, Lange Wijngaardstraat 6. Jan Jansen (G), tapijtklopper, Ravelingsteeg 11. Jan Jansen (G), timmerman, Brouwersvaart zijweg A 16. Jan Jansen (wed. G), Ravelingsteeg 1'. Jan Jansen (G J), mr. hoef- en rijtuigsmid, Witte-Heerecsteeg 57. Jan Jansen (H), fabriekswerker, Korte Doelstraat 2d. Jan Jansen (H), werkman, Brouwersvaart 8. Jan Jansen (H), zoutziedersknecht, Lange Heerenvest 98- Jan Jansen (H A), stukadoor, Parklaan 104. Jan Jansen (J), rechercheur, ©ortesteeg 17- Jan Jansen (j), schoen- en laarzenmaker, Patiëntiestraat 7. Jan Jansen (J), timmerman, Gasthuisstraat 11. Jan Jansen (J), bouwkundige, Wilsonplein 4. Jan Jansen (J), koopman, Heerensingel 107. Jan Jansen (J), werkman, Hondensteeg 8c. Jan Jansen (J), smid, Lange Poellaan 15a. Jan

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 162