135 Jansen (J), onderwijzer, Rozenstraat 6. Jansen (mej. J), Jacobstraat 9h. Jansen (J A), zadelmaker, Klein Heiligland 37. Jansen (J G), zadelmaker, Scheepmakersdijk 8rood. Jansen (J J A), mr. vleeschhouwer, Damstraat 14. Jansen (J M), aardwerker, Brouwersvaart 8. Jansen (J M), mr. kleermaker, Kennemerplein 26rood. Jansen (J T), timmerman, Groot Heiligland 28. Jansen (J W P), visckhandelaar, firma A. van der Maaren Co., Groote Houtstraat 21. Jansen (K), tapper, Anthoniestraat 60. Jansen (K), werkman, Romolenstraat 40a. Jansen Prz. (L), commies H. IJ. S. M., Parklaan 84a. Jansen (dr. L A fl), officier van gez. 2de kl., Hasselaerplein 30. Jansen (L H C), werkman, Popelingstraat 1b. Jansen (L G/, veehouder, Nieuwe Kruisstraat 24. Jansen (M), smid, Linschotenstraat 24rood. Jansen (mej. M), Kruisstraat 44l. Jansen (wed. M), Jansweg 39f. Jansen (M C), werkman, Nieuw Heiligland lrood. Jansen (P), werkman, Oranjeboomstraat 167. Jansen (P P), bloemkweeker en zaadhandelaar, firma V. Schertzer Zonen, Raamsingel 24. Jansen (P G), Raamsingel 26. Jansen (P J), smid, Zomervaart IEg. Jansen (P M), landbouwer, Wagenweg 56. Jansen (P T), landbouwer, Lange Molenstraat 26. Jansen (Tb.), Raamsingel 26. Jansen (W), porder en winkelier, Korte Poellaan 16. Jansen (W), werkman, Anthoniestraat 51c. Jansen (W P), stukadoor, Korte Hofstraat 6. Jansen (W H), timmerman, Essckilderstraat 2d rood. Jansen (wed.), Oranjestraat 92rood. Jansen Hendriks (Zie Hendriks.) Jansse (H A), schilder, Brouwersvaart zijweg A 22. Jansse (mej. H M), Jansstraat 9. Janssen (A J), mr. kleerbleeker, Scheepmakersdijk 61. Janssen (C J), agent van politie 3e klasse, Oranjeboomstraat 184. Janssen (H), koffiehuishouder, Jansweg 7. Janssen (H H), brievenbesteller, Rollandstraat 55. Janssen (J), fabrieks werker, Kinderhuissingel 62b. Janssen (J), timmerman, Gedempte Zijdgracht l2rood. Janssen (J A), koopman in groenten, Koudenborn 60. Janssen Pz. (J C), ambtenaar H. IJ. S. M., Prans-Halsstraat 34rood. Janssen (J J), sigarenmaker, Romolenstraat 7. Janssen (P), timmerman, Leidschestraat 10d Janssen (P J), blokwachter H. IJ. S. M., Prans-Halsstr. 34rood.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 163