136 Janssen (P P), kunstschilder en photograaf, Zoetestraat 8. Janssen Schmidt. (Zie Schmidt.) Janssen van Raaij. (Zie Raaij.) Janssens (II J), winkelier, Burgwal 17. Janssens (J), stoker, Rozenstraat 47. Jantz (D), metaaldraaier, Brouwersstraat 2m. Jantz (H), timmerman, Nieuwelandje 6. Janus (A), bleekersknecht, Rozenpriëelstraat 19. Janus (A H), kleerbleeker. Brouwersvaart 2022. Janus (wed. II P), Brouwersvaart 6d. Jauzen (C), assistent bij de posterijen, Bakenessergracht 46. Janzen Szn. (H J). houthandelaar, Kenaupark 7. Janzen (Theod. S J), houthandelaar, Kruisweg 2. Japikse (G H), mr brood- en beschuitbakker, Schachelstraat 11. Japikse (mej. J J), hoofd St.-Barbara-bewaarschool, Jansstraat 52. Japikse (M H), Schachelstraat 15rood. Jarigse (P), pui- en glazenwasscher, Witte-Heerensteeg 9a. Jas (W), visscher, Korte Dijk 3. Jasper (J), werkman, Heerensingel 131d. Jasper (W P), koetsier, Leidsche Vaart 22c. Javaux (K), concierge van het gymnasium, Prinsenhof 2. Jeer (A de), Kamperstraat 23rood. Jelgersma (P), werkman, Westerstraat 27. Jenier (P), werkman, Kerkhofstraat 4j. Jenny Weijerman (J W), onderwijzer, Keizerstraat 2. Jepsen (H W), Drossestraat 14b rood. Jeroe (H L), mr. kleermaker, Groote Houtstraat 109. Jessurun (M), heelkundige en vrouwenarts, Ged. Oude Gracht 64. Jeswiet (wed. J), Nieuwe-Kerkplein 4rood. Jinsen (G), Leidschestraat 9. ■Tochemsz (W), werkman, Oranjeboomstraat 56. Jochemus (H P), slagersknecht, Spoorwegstraat 28rood. Joekes (C A), notaris, agent der Utrechtsche Algemeene Brand waarborgmaatschappij, Jansweg 52. Joekes (J C), oud-kapitein ter zee, Wagenweg 14. Johannes (D), bakkersknecht, Rozenpriëelstraat 54a. John (J), werkman, Lange Raamstraat 8. Joles (A), Anegang 35. Joles (wed. J S), Kruisstraat 6. Joles (L J), winkelier in mantels, stoffen enz., firma gebr. Joles, Anegang 34. Joles (M), Kruisstraat 6. Joles (mej. S), Kruisstraat 6. Joles (S J), Kruisweg 68b. Jolles (I C), in effecten, Nieuwe Gracht 92. Jonckbioedt (C J), leerhandelaar, Gedempte Oude Gracht 94. Jonckbloedt (E J), Parklaan 29.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 164