138 Jong (W de), firma C de Jong Cz., winkelier in goud- en zilver werk, horlogemaker, Lauge Veerstraat 12. Jong (W J P de), winkelier in kruideniers- en grutterswaren, boter, kaas, vet enz., firma A J. de Jong, Warmoesstraat 2 1. Jong Co (De), onderlinge brand waarborgmaatsch., Jansweg 41. Jonge (J de), gep. militair, Leliestraat 17a. Jonge (J de), Haarlemmerliedestraat 23. Jonge (T H de), werkman, Brouwersstraat 8rood. Jonge van Campens Nieuwland (jkr. B de), Verwulft 9. Jongedijk (K S), timmerman, Wijde Geldeloozepad 50. Jongeleen (J J), handelsreiziger, Rolhuizen 6. Jongeling (K), letterzetter, Rozenpriëelstraat 33rood. Jongeling (P), bleekersknecht, Rozenpriëelstraat 3. Jongeneel (dr. E E S), Ostadestraat 6. Jongerden (J), steenhouwer, Esschilderstraat 18. Jongewaard (wed. C), Asterstraat 9. Jongh Bz. (A de), kleedermaker, Kleine Houtstraat 2Srood. Jongh (C E de), boekhouder, Pieter-Kiesstraat 72 Jongh (H de), adjunct-commies ter provinciale griffie van Noord-Holland, Leidsche Vaart 228. Jongh (H J de), schilder, Drapenierstraat 2rood. Jongh (Joh. de), dir. Alg. Noordh. Levensverzekeringm., Zijlweg 30. Jongh (mej. J C de), Jansweg 31. Jongh (K H de), muzikant, Rustenburgerlaan lfirood. Jongh van Rodenburg (C M de), gep. kolonel, Elorapark 45. Jongkamp (mej. D), Witte-Heerensteeg 17. Jongkind (A W C), firma Scheffer Jongkind, mantelmaeazijn, Groote Houtstraat 83. Jongkind (G), koopman in brandstoffen, Gasthuissingel 50. Jonk (A), kopergieter, Heerensingel 71h. Jonker (A), boekhouder, Schotersingel 89. Jonker (A), logement- en koffiehuishouder, Kruisweg 20. Jonker (F), metselaar, Rollandstraat 29. Jonker (G J A), predikant Ned. Herv. gemeente, Zijlweg 51. Jonker (H), metaaldraaier, Rozenpriëelstraat 48rood. Jonker (J), koopman, Dubbele Buurt 46. Jonker (J), koopman, Dubbele Buurt 20. Jonker (J A), metselaar en aannemer, Spaarnwouderstraat 3. Jonker (J J), winkelier en brooddepothouder, Bakkerstraat 28 Jonker (J M), ziekenverpleegster, Zijlweg 51. Jonker (K), timmerman, Leidsche Vaart 38k. Jonker (M), koopman, Zuider-Buitenspaarne 47. Jonker (P), timmerman, Schoterstraat 29. Jonker (wed. P), Romolenstraat 30. Jonker (wed. W), winkelierster, Amsterdamstraat 2. Jonkers (A), commies bij 's rijks belastingen, Barendsestraat 3. Jonkman (wed. C), Groot Heiligland 59.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 166