J. P. KARTHAUS, Verkooptiuis. Groote Markt. 143 MAGAZIJN van Kristal, Porselein, Aardewerk, Staalwerk, nieuwzilveren en verlakte Goederen, Lampen, Pendules, Luxe-en alle Huishoudelijke Artikelen. Groote keus in Reis-artike/en en Lederwerk. Kater (D), werkman, Lange Raamstraat 19d. Kater (F), wagenmaker, Oranjestraat iï4. Kater (S), werkman, Saenredamstraat 68rood. Kater (P de), bleekersknecht, Brouwersvaart 40. Kattenburg (W), winkel, in stoffen en gem. heeren- en kinder- kleedingst., firma L A F L Kattenburg Co., L. Veerstraat 17. Kattestaart (wed. H), Boerensteeg 18. Katwinkel (P H T), meubelmaker, Saenredamstraat 52. Kaufman (dr. H B), rustend geneesheer, Rozenstraat 15. Kazenbrood (O), winkelier in manufacturen, Jan-Steenstraat 38. Kazenbrood (H), werkman, Lange Raamstraat 38. Kazenbrood (J), schilder, Leidsche Vaart 38e. Kedde (J C), bankwerker, Zuidpolderstraat 115. Keers (G), Pieter-Kiesstraat 67. Keegstra (R), onderwijzer, Sophiastraat 1b. Keerwolf (B), koopman, Minnebroedersteeg 14. Keerwolf (C), stads-werkman, Rozenstraat 19. Keerwolf (wed. F), Brouwersstraat 38. Keerwolf (H A), werkman, Magdalenaateeg 7. Kees (A), Kerkhofstraat ÏDf. Keeser (F C), adm. «Weldadigheid n. Vermogen//, Pieter-Kiesstr. 68. Keesmaat (J), scheepstimmerman, Krom 16a. Keesman (P), agent van politie, Kamperlaan 12a. Keesom (S), Gedempte Voldersgracht 13. Keetlaer (D C), letterzetter, Rozenpriëelstraat 6. Keeve (mej. J F), Koningstraat 40. Keff (G), Leliestraat 7a. Keff (R), schoenmaker, Leliestraat 8. Keg (C), kruidenier, Kleine Houtstraat 55. Kehlenbrink (F H), vertegenw. Ferwerda Tieman, Gr. Houtstr. 3. Keizer (H J), letterzetter, Sophiastraat 49. Keizer (wed H J), depoth. van koffie en thee, Esschilderstr. 6. Keizer, geb. A Lennings (wed. J J), winkelierster, L. Annastr. 46. Keizer (L M), vleeschhouwer, Lange Begijnestraat 26.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 171