146 Kessel (C van), bloemkweeker, Olieslagerslaan 12. Kessel (F van), bloemistknecht, Oranjeboomstraat 20. Kessei (G van), Koudenhorn 46. Kessel (G van), werkman gemeentereiriiging, Veerpolder 2?. Kessel (J C van), zadelmaker, Esschilderstraat 8. Kessel (P J van), koek- en banketbakker, Plein 5. Kessel (P J van), koopman en loogstoker, Koudenhorn 68. Kessel (W van), bode op Amsterdam, Nassaustraat 29. Kessens (wed. J), Vooruitgangstraat Kessens (W J), werkman, Koolsteeg 2e. Ketel (K van), schilder, A.-L-Dyserinckstraat 82. Ketel (S van), koster Ger. gemeente, Klein Heiligland 40rood. Ketelaar (A J), winkelier, Korte Wijngaardstraat 4. Ketelaar (G), werkman, Koudenhorn at c. Ketellapper (L J), koopman in lompen, Tulpenstraat 46. Kettmann (J), metaaldraaier, KenDemerstraat 21 rood. Keulen (C van), smid, Gasthuislaan 123. Keulen (C van), slijper, Scheepmakersdijk 5c. Keulen (P van), hovenier, Kampersingi l 60b. Keulen (P van), winkel, en brooddepothouder, KI. Heiligland 54. Keulen (P van), poelier en winkelier, Parklaan 72. Keulen (W van), houtdraaier, Rozemarijnsteeg 16. Keune (wed.), koffiehuisboudster, Gedempte Oude Gracht 27. Keur (J C), direct.-apoth Gemeente-Apotheek, Kampersingel 4. Keur (W G), apotheker, Zijlstraat 73. Keuzekamp (J), elastiek werker, Parendsestraat 38. Keijser (mej. C), Wagenweg 54h. Keijser (G), Rozenstraat 15. Keijser (L F), winkelier in schoenen en laarzen, Lange V eerstraat 32. Keijser (T G L), Lange Veerstraat 32. Keijzer (A W C), ambtenaar ten expeditiekantore Van Gend Loos, Groote Houtstraat 120. Keijzer (C), mr. vleeschhouwer, Kruisweg 62. Keijzer (D), petroleumhandelaar, Kleine Houtstraat 3]rood. Keijzer (wed. I'), Hijkstraat 5. Keijzer (K), bankwerker, Berckheijdestraat 14rood. Keijzer (E), bankwerker, Papentorenvest 18. Keijzer (E A), telegran. besteller, Magdalenastraat 8. Keijzer (H C), Pieter-Kiesstraat 31. Keijzer (J), schilder, Gasthuislaan 106. Keijzer (J), Zijlweg 2. Keijzer (dr. J), arts, Zijlweg 62. Keijzer (n.ej. J), Maerten-van-Heemskerkstraat 1. Keijzer (wed. J), Harmenjansweg 63. Keijzer (J C N), bankwerker, Heerensingel 59rood. Keijzer (J H), Nieuwe Kruisstraat 2.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 174