L. PU. G. KLEES, Gierstraat 45. Kantoor-, School-, Schrijf- en Teekenbehoeften. CARL SIMON, Berlijn. Ruime keuze iu Liederen met Ilolliuidsclien tekst. CATALOGUS GRATIS EN FRANCO. 149 Kleefman (J), Tuinstraat In. Kleefman (W), werkman, Burgwal 21 rood. Kleefstra (A P), ploegbaas H. IJ. S. M., A.-L.-Dyserinckstr. 39. Kleefstra (P), zadelmaker, Raamsteeg 28rood. Kleefstra (M), stereotypeur, Oude Groenmarkt 21. Kleeman (wed. A), Gedempte Oude Gracht 130. Klees (A M J), muziekonderwijzeres, Gierstraat 45rood. Klees, geb. Laout (wed. P C), Gierstraat 45rood. Klees (G), winkelier, Oostindifch Vaartje 21. Klees (J C), timmerman, Kleine Houtstraat 100c. Klees (L Ph. G), papier- en muziekbandelaar, Gierstraat 45. Papier- en Muziekhandel. - Advertentie-Bureau. Magazijn van Hoofddepot voor Nederland en Koloniën der Muziekuitgave Specialiteit: HARMONIUMMUZIEK. Voorhanden eene uitgebreide collectie Muziek voor Piano, twee- en vierhandig: Harmonium, met en zonder begeleiding; Piano en Zang, Piano en Viool, enz. &5^5bj3[^5lg[o5§!protös5öllünllüpoirdlnruldi^inro!^i^mpitji^óirul^^iïi'[ol^rjlö^inrdmro[h'0oiivc^nloir0löfiloirogirïllji?jcnfjljïnllhöl[rïhlgi Klein (A P), ambtenaar H. IJ. S. M., Koudenhorn 52. Klein (B W), onderwijzeres, Turfmarkt 32b rood Klein (mej. G M). Koningstraat. 43. Klein (H), houtkooperskneeht, Bannesteeg 1. Klein (H), pakhuisknecht, Scheepmakersdijk 51. Klein (J), lid van den gemeenteraad, Gedempte Oude Gracht 50. Klein (wed. J), Linschotenstraat 25b. Klein, geb. De Groot (wed J), Korte Annastraat 1. Klein (J H), werkman, Tulpenstraat lürood. Klein (J J), winkelier in schoenen en laarzen, Ridderstraat 3. Klein (mej. J W), Zijlweg lfi. Klein (P J J), letterzetter, Berckheijdestraat zijweg A 10.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 177