151 Klinkhamer Jr. (J P), makelaar in metalen te Amst., Ripperdaitr. 3. Klinkhamer (wed. L H), Kinderhuissingel 50. Kloek (J), petrolenmverkooper, Brouwersstraat 2f. Kloek (J II), kostuumnaaister, Brouwersstraat 2f. Kloeke (W), hoofd Tweede Burgerschool, Schotersingel 65. Kloes (C), werkman, Korte Hofstraat 15. Kloes Jz (J H), kleerbleeker, Seheepmakersdijk 32. Kloes (J W), kleerbleeker, Seheepmakersdijk 55. Kloes (W bleekersknecht, Oostvest 6rood. Kloet (C), brigadier der rijks-veldwacht, Leidschedwarastraat 28. Kloet (C), kleermaker, Klein Heiligland 70. Klok (A), schoen- en laarzenmaker, Doelstraat 43. Klok (J A P), technicus, Veerpolder 3a Klok (K), Nauwe Geldeloozepad 14. Klok (P), ambtenaar, Laurens-Costerstraat 8. Klokkers (G A), Kampervest 43a. Klomp (C), timmerman, Berckheijdestraat 12rood. Klomp (mej C J), hoofd der opleidingsschool voor meisjes tot het Middelbaar Onderwijs, Leidsche Vaart 98. Klompé (J C H), kapelaan en directeur der vereeniging voor R..-K. militairen, Jansstraat 41. Klompmaker (T), onderwijzer, Saenredamstraat ISrood. Kloos (C), timmerman, Oranjestraat 127. Kloos (P J), oppasser, Wijde Geldeloozepad 52a. Kloos (G), smid, Morinnesteeg 14. Kloos (H), Twijnderslaan 21. Kloos (H P), smid, Groenendaalsteeg 19. Kloos (H P), kuiper, Bssenstraat 8. Kloos (J), werkman, Lange Vlamingstraat 12g. Kloos (J H), pakhuisknecht, Beeksteeg 4ï rood. Kloos (J J), metselaar. Lange Poellaan 4lc. Kloos (P), werkman, Luitensteeg 31. Kloos (P), stukadoor, Tulpenstraat 33rood. Klooster (P), werkman gemeentereiniging, Heerensingel 71a. Klooster (J), metselaar, Tulpenstraat l. Klooster (J), werkman, Zonnesteeg 12. Klooster (J), werkman, Kerkhofstraat 7a. Klooster (J), werkman, Oranjeboomstraat 8. Klooster (wed. L van der), bierhuishoudster, Schoterweg 42. Klop (E J), machinist, Spaarnwouderstraat 130. Klop (wed. P), winkelierster in manufact., Spaarnwouderstraat 130. Kloppers, geb. Hol (mevr. A) Kampersingel 32. Klos (A), schilder, Leidschestraat 67. Klos (wed. J van der), Morinnesteeg 8. Kluft (G), stoelenmatter, Assendelverlaan 26. Kluft (P N), draaier, Vooruitgangstraat 11. Klugt (C van der), melkverkooper, Spaarnwouderstraat 51.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 179