Magazijn van Schoonmaakmaterialen, jfl/ed. jl. J. PITENBURG HOON, 152 KI ligt (C van der), aardwerker, Lange Heerenvest 90. Kluit (J C), mr. metselaar en aannemer, Pieter-Kiesstraat 43. Kluit (M H), boekhouder, Leidsche Vaart 36. Kluit (P), straatmaker, Van-Marumstraat 49. Kluitenberg (E), kistenmaker, Omvalspoort 5. Kluitenburg (A), lid der firma wed. H. J. Kluitenburg Zoon, Gedempte Oude Gracht 114. Kluitenburg (wed. H J), firma wed. H. J. Kluitenburg Zoon, winkeliers in schoonmaakmaterialen, Gedempte Oude Gracht 106. $ed. Qxxbe Qprctclpf 106, H A A HL E 3VT. <0S* Kluitenburg (J), winkelier, Gedempte Oude Gracht 106. Kluitenburg (P C), schilder, Gasthuisvest 17rood. Klüken (C J), cuisinier, Barteljorisstraat 5. Kliiken (J A B), cuisinier, Barteljorisstraat 5. Klumper (A), werkman, Korte Begijnestraat 11. Klumper (A), smid, Zuidpolderstraat 93. Klumper (A). loopknecht, Koolsteeg 20a. Klumper, geb. Prinsen (A), naaister, Korte Begijnestraat 11. Klumper (J C), bankwerker, Klein Heiligland 80. Klumper (W), koperslager, Korte Heerenvest 11 rood. Klundert (J H), pottenmaker, Burgwal 8. Kluppel (A J), notaris, Spaarne 58. Kluppel Versfeit, notarissen; kantoor: Lange Veerstraat 25. Kluijven, geb. Wolf (mevr. wed. W A van), Groote Houtstraat 128. Klijn (J de), koffiehuishouder, Leidsche Vaart 46. Klijn (W de), barbier, Burgwal 99 Klynsma, geb. Meemeling (mevr. wed. F P), Florapark 7. Klijsing (J), koopman, Zuider-Buitenspaarne 104. Klijzing (J), winkelierster, Korte Annastraat Ia. Knaape (T), werkman, Hondensteeg 9. Knap-Selle (A G), Anegang 42. Knape (wed. J P), winkelierster, Anthoniestraat 1. Knape (P), smid, Zomer vaart zijweg A. Knapen (A C), Smedestraat 1. Knapen (H L), firma A C Knapen Zoon, winkeliers in behang selpapieren en tapijten, Smedestraat 1.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 180