J. B, KOELBWIJB, lealngstraat 47, 155 Koeleveld (A F), timmerman, Saenredamstraat 10. Koelewijn (C), bode prov. gouvernement, Roosveldstraat 68. Koelewijn (J), ketelsmid, Hondensteeg 3. Koelewijn (J B), winkel, in boter, kaas en vleeschw., Koningstr. 47. IN Boter, Kaas, Eieren, Vleeschwaren, gekookte Ham, Ossetong, rauw en gekookt Vleesch enz. Prima Prima Geldersclie Rookworst, Comestibles. Eenig Depot voor Haarlem, van de bekroonde Haagsche Leverworst en Hoofdkaas van A. v. d. BARSELAAR, Blijenburg 42, 's-Gravenhage. Koelewijn (W L), behanger en stoffeerder, Sophiastraat 11. Koelink (wed. M), werkvrouw, Kenaustraat 8d. Koelman (D), poelier, Frankestraat 41. Koelman (M J), agent in wijnen en gedistilleerd, Regulierstraat 13. Koeman (A), letterzetter, Rollandstraat 52. Koeman (J), werkman, Kamperstraat 16. Koenderink (J C), Gierstraat 48. Koen (C G), procuratiehouder, accountant le klasse, vertegenw. der Amsterd. Maatsch. van Levensverzekering, Zijlstraat 62. Koene (A J B), smid, Scheepmakersdijk 28rood. Koene (K), schippersknecht, Heerensingel 711. Koene (W), grondwerker, De-Haasstraat 16b. Koenen (mej. A A A C), Twijuderslaan 49. Koenen (Th.), timmerman, Kampersingel 8. Koenis (J), winkelier, Tulpenstraat 27. Koers (D H), commissionnair in manufacturen, Spaarne 38rood. Koersel (J van), naaister, Ceciliasteeg 5. Koersel (P van), kleermaker, Bakenessergracht 70rood. Koertren (mej. M), Klein Heiligland 6 te. Koestal (A Jj, werkman, Rozenpriëelstraat 10. Koetser (E), handel in thee en koffie, Korte Begijnestraat 29rood. Koetsveld, geb. Van der Eist (wed. O C), Kenaustraat 22rood. Koeijers (A), ijzerdraaier, Rozenpriëelstraat 16. Koeijers (wed. A), Kampersingel 4Ec. Koeijers (J E), smid, A.-L.-Dyserinckstraat 78. Kogenhop (H J), Luitensteeg 29. Koger (S), timmerman, Leidschestraat 145. Kohier (G F), smid, Rollandstraat 29. Kok (A), Spijkermanslaan lc. Kok (A), werkman, Teylerstraat 45.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 183