157 Kolff (D), Prinsenbolwerk 5. Kolk (J), bankwerker, Regulierstraat 23. Kolk (wed. J), Jan3weg 39h. Kolk (A P van der), logementhouder, Noorder-Schoolsteeg 17. Kolk (EL D A van der), Gedempte Oude Gracht 2. Kolkmeijer, geb. Van der Stad (G), winkelierster in modes, lingerieën en fournituren, Groote Houtstraat 98. Kolkmeijer (H H), Pieter-Kiesslraat 78. Kolkmeijer (P), behanger en stoffeerder, Kleine Houtstraat 5. Kollaart (A), werkman, Krom 18. Kollaart (G), werkman, Wolstraat 14. Kollaart (J), Ravensteeg 18. Kollaart (J), werkman, Nadorstlaan 4. Koilerie (P C), werkman, Tulpenstraat 36rood. Kollerie (J W), boschbaas, Gro te Houtstraat 191. Koilerie (W), stads werkman, Tybautstraat 4. Kolven (T van der), naaister, Groot Heiligland 3Srood. Koliju (L), metselaar, Burgwal 48rood. Kolijn (M), werkman, Kennemerstraat 22rood. Kommer (L v. d.), koopm. en winkelier, A.-L.-Dyserinckstraat 25. Kommissaris (mevr. wed. A), Zijlweg 30. Koning Jr. (Aj, werkman, Beeksteeg 21a. Koning geb. Van Wijk (mevr. wed. A P), Parklaan 71. Koning (C), handel in brandstoffen, Klein Heiligland 72. Koning (C)„ metselaar, Gedempte Zjjdgracht 18. Koning (C), le-luitenant infanterie, Parklaan 71. Koning (P), draaier, Tulpenstraat fOrood. KoniDg (G), schoenmaker, Zuidpolderstraat 109. Honing (H), lood- en zlnkwerker, aanlegger van gas- n waterleiding, Korte Zijlstraat lO. Koning (.J), zijdewever, Lange Molenstraat 24. Koning (J), melkslijter, Essenstraat 9. Koning Hz. (J), werkman, Assendelverlaan 34. Koning, geb. P Giesen (wed. J), inbrengster stadsbank van leening, Kleine Houtstraat 98. Koning (L W), Pieter-Kiesstraat 58rood. Koning (M), caoutchoucwerker, Linschotenstraat 62. Koning (N), koffiehuishouder, Klein Heiligland 77. Koning (P), koopman, Brouwersstraat 90. Koning (S), opzichter, Zuiderstraat 12a. Koning (W), werkmeester H. IJ. S. M., Kinderhuissingel 4a. Koning" (W), timmerman, Brouwersvaart zijweg B 39. Koning, geb. Vrendenberg (mevr. wed. W A), Zijlstraat 13rood. Koning (P H de), boekhouder, Gierstraat 19rood. Koning Az. (G de), emer.-predikant, Zijlstraat 65rood. Koning (H L de), sigarenmaker, Berckheijdestraat 12. Koning (wed. J J de), Lange Poellaan 35.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 185