158 Koning (J W de), onderwijzer, Kleine Houtstraat 132. Koning (L de), plaatdrukker, VooruitgaBgstraat 14. Koning (P de), bloemistkneclit, Linschotenstraat 39. Koning (dr. P de), Paviljoenslaan 5. Koning (S de), werkman, Veerpolder 13. Koning Tilly (Be), Haarlemmerolie-fabrikant, Anthoniestraat 1?. Konings (O), koopman, Klein Heiligland 91. Konings (J F), tapper, Jaeobstraat 6 Konings (J F), musicus, Nauwe Geldeloozepad 11. Konings (wed. P), koffiehuishoudster, Plein 27. Koningsbruggen (C N van), kleermaker, Rustenburgerlaan 65. Koningsbruggen (wed. H van), Linschotenstraat 5. Koningsbruggen (J van), handel, in brandstoffen, Houtmarkt 45. Koningsbruggen (wed J van), kookster, Leidsche Vaart 20. Koningsbruggen (J W van), loopknecht, Klaverstraat 14. Koningsbruggen (N D van), timmerman, Anthoniestraat 23. Koningsbruggen (wed. P van), Lange Annastraat 40&. Koningsbruggen (P C van), kleermaker, Ripperdastraat 15c. Koningsbruggen (P F van), werkman, Amsterdamsche Vaart 48. Koningsbruggen (P J van), Korte Lakenstraat 11. Koningshoven (W van), schoenmaker, Ravelingsteeg 6. Könningh (ACE de), custos mus. kunstnijv., Kennemerstr. 25rd. Konijn Mz. (A), makelaar, Gedempte Oude Gracht 78. Konijn (A P), agent stoomververij, Paarlaarsteeg 8. Konijn (G), Gedempte Oude Gracht 72. Konijn (J), bakkersknecht. Glasblazersstraat 45. Konijn (J). grondwerker, ReguLierstraat 5. Konijn (,T P), koopman, Paarlaarsteeg 8. Konijn (L B), winkel, in goud- en zilverw. en horl., Gr. Houtstr. 56. Konijn (L P), koopman, Sophiastraat 8. Konijn (M), koopman en winkel, in meubelen, Botermarkt 23 en 25. Konijn (P L), winkelier in manufacturen, Paarlaarsteeg 8. Konijnenburg (C van), smid, Ruijsdaelstraat 26rood. Koog (wed H H), Ursulasteeg lfc Kool (A), kostuumnaaister, Spaarne 92rood. Kool (A L F), Leidsche Vaart 56. Kool (N), Zuider-Buitenspaarne 88rood. Kooien (F H), werkman, Bolwerkslaan 1b. Kooien (wed. J), Korte Lakenstraat 28a. Koolhoven (J), candidaat-notaris, Smedestraat 17. Koolhoven (J H), Zijlweg 59. Koomen (A), sigarenfabrikant, Goudsmidsplein 6. Koomen (G), metselaar, Leidschestraat 10. Koomen (J), sigarenmaker, Parklaan 66rood. Koomen (J), timmerman. Tulpenstraat 48rood. Koomen (K), koopman, Kerkhofstraat 1. Koomen (P), onderwijzer, Kleine Houtstraat 132.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 186