161 Kors (P J), wisselwachter IJ. S. M., Berckheijdestr. zijweg A 8. Korselius (A J), machinist, Oostvest 4. Korselius (J P), koopman, Amsterdamstraat 15. Korsman (D), werkman, Kennemerstraat 2. Korsten (B), tuinder, Schouwtjeslaan 8. Korstjens (J S), handelaar in boter, kaas en eieren, Brouwersstraat 4. Korstjens (W), landbouwer, Schotersingel 2123. Kort (wed. G), Prans-Halsstraat 45rood. Kort (J), caoutchoucwerker, Tulpenstraat 17a. Kort (mej. J), Schouwtjeslaan 6. Kort (J T), winkelier in manufacturen, Lange Yeerstraat 27. Kort (mej M. W), Schouwtjeslaan 6. Kort (J de), modelmaker, Korte Heerenvest 17rood. Korte (J D), machinist, Wilsonplein 1. Korte (W J), winkelier in tabak en sigareu, Wilsonplein 1. Korte (G W de), fabrieksarbeider, Korte Lakenstraat 17. Korte (N P de), handelaar in visch, Brouwersstraat 58. Korte (N P de), meubelmaker, Wester-Boogaardstraat lOrood. Korte (W G de), werkman, Wester-Boogaardstraat 6. Korte Jr. (W G de), schoen- en laarzenmaker, Wester-Boogaardstr. 6. Kortekaas (C), kapelaan, Spaarne 99. Kortekaas (C), stads-werkman, Zuidpolderstraat 9. Kortekaas (J J), kleermaker, Meuwe-Kerksplein 32. Korthals (E J), stalhouder, Kleine Houtweg 63. Korthoven (J T), wagenmaker, Spaarnwouderstraat 87rood. Korver (G J), melkslijter, Doelstraat 37. Korver (mej H C), Kruisweg 27rood. Korver (wed. J), Jansweg 43b rood. Korver (C H B de), adspirant-landmeter van het kadaster. Gedempte Raamgracht 13rood. Kos (G), spoorwegwerker, Kennemerplein 8. Kosian (mej. M), Warmoesstraat 23e. Kossen (P), koetsier, Burgwal 55. Kost (wed. A), kostuumnaaister, Oranjestraat 86rood. Kost (H), stoom-houtzager, Groote Houtstraat 162rood. Kostelijk (T), timmerman, De-Clercqstraat 155. Koster (A), meesterknecht-bakker, Bakenessergracht 9rood. Koster (A), tapper, Lange Hofstraat 20. Koster (A), beddenmaker, Burgwal 98rood. Koster (B), koopman in galanterieën, Amsterdamstraat 26. Koster (B A), smid, Teylerstraat 24. Koster (C), koopman, Hagestraat 21. Koster Jr. (C), handelaar in aardewerk, Brouwersvaart 144rood. Koster Sr. (C), koopm. en winkel, in glas- en aardewerk, Hagestr. 9. Koster (wed C), brand stoffenhandel, Brouwersvaart 68. Koster, geb. Krummer (wed. C J), Pieter-Kiesstraat 52rood. Koster (E P), werkman, Oranjestraat 91. 11

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 189