171 Laan (mevr. wed. A van der), Kruisweg 59. Laan Co. (A van der), winkeliers in manufacturen en dames- confectie, Barteljorisstraat 13, 15 en 17. Laan Jr. (A van der), lid der firma A van der Laan Co., manufacturier, Kruisweg 59. Laan (B van der), werkman, Tnlpenstraat 2a. Laan (wed. B van der), Ilipperdastraat 10b rood. Laan (C van der), kostuumnaaister, Breestraat 28. Laan (F P van der), adjunct-inspect, van politie, Kinderhuisvest 39. Laan (G van der), tuinman, Breestraat 26. Laan (G van der), kapper, Kruisweg 27. Laan (H van der), Lange Boogaardstraat 2S. Laan (H van der), timmerman, Leidschestraat 143. Laan (H van der), horlogemaker en winkelier, Korte Houtstraat 14. Laan (mej. H van der), Gedempte Oude Gracht 7rood. Laan (H W van der), barbier, aanspreker en lijkbez., Lepelstr. 5 en 7. Laan (J van der), hovenier en bloemkweeker, Breestraat 28. Laan (J van der), stukadoor, Voortingstraat 40. Laan (J P van der), koetsier, Kleine Houtstraat 99. Laan (P Avan der), rustend geneesheer, Leeghwaterstraat 14. Laan (W v. d.), winkel, en gross, in boter, kaas en eieren, Gierstr. 75. Laan (W van der), boterfabrikant, Dreef 1. Laan (W C van der), winkelter in haring, tiscli, boter en eieren, tinna Jf van der Laan, JRlvier- visclimarkt 15. Laan, geb. Kuenen (mej W J A van der), Nieuwe Groenmarkt 10. Laan de Vries. (Zie De Vries.) Laane Van Bemmel (firma), kass en comm. in effecten, Kruisstr. 51. Laane (A C), kassier en commissionnair in effecten, firma Laane Van Bemmel, Kruisstraat 51. Laar (wed. Van), Hagestraat 20a. Laar (C van de), orgeldraaier, De-Witstraat 32rood. Laar (H van de), Kleine Houtstraat 96 boven. Laar (M van de), naaister, Romolenstraat 2. Laar (W J van de), winkelbediende, Roosveldstraat 59. Laar (J F van der), schilder, Peuzelaarsteeg 14rood. Laarschot (A van de), Rollandstraat 14. Laarschot (A J van de), metselaar, Zuider-Buitenspaarne 98. Laarschot (wed. L van de), Klein Heiligland 99rood. Laarschot (P C van de), metselaar, Oostindisch Vaartje 4. Laat (A de), schilder, Rollandstraat 18. Laat (C B de), meubelmaker, Voorzorgstraat 22. Laat (C B de), winkelier en schilder, Botermarkt 8. Laat (F de) werkman, Heerensingel 131a. Laat (J de), barbier en bierhandelaar, Heerensingel 55. Laat (J de), koopman in brandstoffen, Korte Boogaardstraat 4. Laat (J de), loopknecht, Leidsche Vaart 28m.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 199