174 Langeveld (wed. F), Lange Heerenstraat 42rood. Langeveld (G), metselaar, Patiëntiestraat 16. Langeveld (G), bloemist, Leidsckestraat 140. Langeveld (H C), werkman, Zuider-Buitenspaarne 39. Langeveld (H C), Talpenstraat 19. Langeveld (J), bloemistkneclit, Brouwersvaart 36. Langeveld (1), tuinder, Oranjeboomstraat 103. Langeveld (J), werkman, Tulpenstraat 17m rood. Langeveld (wed. J), Zijlstraat 6 J. Langeveld (J W), koopman in groenten, Korte Begijnestraat 19. Langeveld (L), bediende, Wijde Geldeloozepad 4. Langeveld (M), gep hypotheekbewaarder, Schotersingel 57. Langeveld (P), koffiehuishouder, Gedempte Oude Gracht 69. Langeveld (P), Zijl weg 29. Langeveld (P), Saenredamstraat 5rood. Langeveld (wed. C G van), Gedempte Oude Gracht 7rood. Langeveld (C J van), winkelier in drogerijen, KI. Houtstraat 125. Langeveld (H J van),kantoorbediende,GedempteOudeGracht7rood. Langschmidt Jr. (C W), petroleumverkooper, Lange Heerenvest 26. Lankes (W H), veldwachter, Zijlstraat 60. Lanoii (E de), lid van den gemeenteraad, firma Westerkappel Hoofd, kassiers en commissionnairs in effecten en assurantiën, corresp. Ie klasse der Nederlandsche Bank, hoofdagenten van de levensverzekeringm. //Germania», te Stettin, en van de Haarl Hypotheekbank, Groete Houtstraat 93. Lanoij (mej. E de), Kampersingel 22rood. Lanoij (J A de), qnd-ontvanger, Florapark 23. Lanoij (K de), em. Doopsgezind predikant, Wilhelminastraat 57- Lans Co. (firma B H J), wijnhandelaren, Donkere Spaarne 50. Lans (mej. C M A), Donkere Spaarne 44. Lans (F), timmerman, Vau-Marumstraat 48rood. Lans Zn. (firma H), bierbrouwerij »Het Hert», Donkere Spaarne 48. Lans (wed. J), Lange Annastraat 2. Lans (J A M), bierbr., firma H Lans Zn., Donkere Spaarne 48. Lans (wed. W), Kamperstraat 8b rood. Lantinga (mej C), Lange Boogaardstraat 17rood. Lantinga (H E), rijksambtenaar, Palmstraat 4rood. Larmeni (J B), korp.-hoefsmid, Schoterweg, Cavaleriekazerne 11- Lasschuit (G), loopknecht, Lange Poellaan 18e. Lasschuit (G A), kostuumnaaister, Gierstraat 64. Lasschuit (G C), metselaar, Gasthuisstraat 5. Lasschuit (H), firma H Lasschuit Zoon, loodgieters, pompmakers, zinkwerkers en aanleggers van duinwaterleiding, Smedestraat 14. Lasschuit (H), bierbrouwersknecht, Houtmarkt 55. Lasschuit (H), tapper en slijter, Lange Begijnestraat 10. Lasschuit (mej. H), Klein Heiligland 35. Lasschuit (H A), smid, Spaarnwouderstraat 92c.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 202