179 Leuven (J W van), tabaks- en sigarenhandelaar, Drapenierstr. 12. Leuven (W van), gep. O.-I. ambtenaar, Hasselaerplein 32. Leuven (wed. W v.), stoom-kleerbleekster,Z.-Buitenspaarnel8—20. Leveld (mej. A), Zijlstraat 2rood. Leveld (mej. E), Rozenstraat 15. Leveld (wed. H), Baljuwslaan 9. Leveld (mej. M), Lange Heerenstraat 46. Levenkamp (N), eommissionnair, Nassaulaan 64rood. Lever (wed. I H), winkelierster in parapluies, Kleine Houtstraat 39. Levert (E), lid der firma Levert Sehudel, wijnhandelaren en distillatenrs, Harmenjansweg 23. Levert (mevr. wed. E), Harmenjansweg 23. Levert (H E), onderwijzeres, Harmenjansweg 23. Levert (J C), tandarts en kunstgebittenfabrikant, Damstraat 8. Levert (J E), onderwijzeres in handwerken, Harmenjansweg 23. Levert Sehudel (firma), wijnhandelaars en likeurstokers, Dijkstr. 8. Levie (R), muziek- en piano-onderwijzeres, Gasthuissingel 36rood. Lex (W), kantoorbediende, Brouwersstraat 86. Leij (P Hvan der), dir rijkskweeksch. voor onderw.,Koudenhorn 34. Leij (R S van der), Wagenweg 3b Leij (mevr. wed. dr. S R van der), Wagenweg 3b. Leijden (mej. P. J van), hoofd eener bewaarschool der Ned. Herv gemeente, Burgwal 69. Leijen (G), timmerman, Gasthuislaan 158. Leijen (F van), gep. le-inspeet. van politie, Ged. Voldersgracht 6. Leijen (F van), werkman, Wouwermanstraat 16. Leijenaar (R), winkelier, Smedestrnat 17. Leijenhorst (C L van), smid, Gasthuislaan 148, Leijenhorst (J van), smid, Krom 27b. Leijer (J), opz. afd. locomotieven werkpl. H. IJ. S. M., Korte Dijkl5. Leijer (J H), werktuigkundig opzichter-teekenaar, Gaelstraat 45. Leijh (A), gepens. luitenant ter zee, Parklaan 39k. Leijh (H), mr. schoenmaker, Hagestraat 4. Leijh (J), gemeente-architect, Kinderhuissingel 68a. Libosan (J A), kleermaker, Zuiderstraat 9. Licht enveldt (C F), koopman en winkelier, Amsterdamstraat 7. Liedmeijer (A), schilder en winkelier, A.-L.-Dyserinckstraat 50. Liefde (H de), onderwijzer, Leidschestraat 39. Liefde (mej J C de), Kruisstraat 44d. Liefde (P de), pakhuisknecht, Voorzorgstraat 34. Liefde (wed. P F de), Oranjestraat 189. Liefde (P H de), winkelier in tapijten, matten, borstelwerk enz., Tuchtbuisstraat 14. Liefde (W de), boekdrukker, Oranjestraat 189. Liefde Meijer (De). (Zie Meijer.) Lieft.it ck (F), lid van deTw. Kamer der Staten-Gen., KI. Houtweg 45. Liefting (wed. J), Baljuwslaan 20.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 207