182 Lips (J A), magazijnmeester gasfabriek, Gedempte Voldersgracbt 3. Lips (J J M), R.-K. priester en kapelaan St -Antoniuskerk,Zoetestr.9. List (J), meubelmaker, Saenredamstraat 25. List (J C van der), pbotograaf, Parklaan 4. Lit (L W), winkelier, Brouwersstraat 25. Littooij (mej. C), Regulierstraat 7. Littooij (H), kuiper, Drapenierstraat 17. Littooij, geb. Hoogeboom (J), inbrengster in de stadsbank van leening, Drapenierstraat 15 en 17. Litzenburg (A W van), werkman, Bannesteeg 10e. Lobel (J N), timmerman, Bakenessergracbt 77. Lobel (M), brooddepothouder, Bakenessergracht 77. Lockt Hz. (J T), winkelier in tabak en sigaren, Koningstraat 1. Lodder (D), werkman, Zoetestraat 34. Lodder (H J), schilder, Jan-Steenstraat 29. Lodders (C), koperslager, Burretstraat lOrood. Lode wisselwachter H. IJ. S. M., Kruisweg 16b. Lodewijk (A D), hoofdbesteller bij de posterij, Oranjestraat 113. Lodewijk (A J B), smid, Voorzorgstraat 3. Lodewijks (J A), arts, lid van den gemeenteraad, Nieuwe Gracht 37. Loeff (W K). notaris, Groote Houtstraat 95. Loeff (H J de), rijtuigmaker, Vooruitgangstraat 76. Loeff (J B Rutgers van der), boekhouder, Hasselaerplein 11. Loenen (B van), grondwerker, Kerkhofstraat 4i. Loenen (H van), hovenier en bloemkweeker, Brouwersstraat 66. Loenen (N H van), aardwerker. Kampersingel 60e. Loenen Jr. (W P van), kantoorbediende, Gaelstraat 14. Loenen Sr. (W F van), Gaelstraat 14. Loenis (G J H), Gedempte Oude Gracht 100. Loerakker (E), tuinder, Kamperlaan 7. Loerakker (E), aardwerker, Brouwersstraat 127. Loerakker (H), bloemistknecht, Oranjeboomstraat 110. Loerakker (J), pakhuisknecht, Oranjestraat 102. Loerakker (J), werkman, Drapenierstraat 24. Loevesijn (P), werkman gem.-reiniging, Zuidpolderstraat 37rood. Loevesijn (H van), werkman gem.-reiniginsr, Spaarnwouderstraat 54. Loevesijn (J C van), werkman, De-Witstraat 40. Loevesijn (P van), werkman, Lange Molenstraat 3. Logmans (J H A), machine-bankwerker, Brouwersstraat 148. Lobman (A M), modiste, Gasthuissiugel 24. Lobman (J H J), gasfitter, Linscbotenstraat 23b. Lohman (L), letterzetter, Heerensingel 1. Lohman v. d. Berg, kostuumnaaisters, knipcursus, Damstr. 8rond. Lohmann (Arn Anthonies'raat 65. Lohmann (A H F), mr. grof- en hoefsmid, winkelier in ijzerwaren en huishoudelijke artikelen, Burgwal lOOrood. Lohmann (J B), winkelier in ijzerwaren, Anthoniestraat 65.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 210