Likeurstokers, Haarlem. Binnen- en Buitenlandsch Gedistilleerd. Specialiteit itt fijnen Cognac. 185 Loon (P van), touwslager, Kerk! ofstraat 29b. Loon (P van), werkman, Tulpenstraat 17h. Looper (A F de), werkman, Bannesteeg 17b. Loor (G H de), tailleur, Zoetestraat 3. Loor (wed. H de), winkelierster in meubelen en spiegels, Boterm. 17 Loor (J de), mr. smid en winkelier, Doelstraat 31. Loor (J de), spiegel- en lijstenmaker, Riviervischmarkt 5. Loos (mej. H), Baljuwslaan 5e. Loos (J), winkelierster, Groote Houtstraat 181. Loos (W), werkman, Zomervaart If. Loos (mej. J E de), Schachelstraat 22. Loos (P A de), winkelier in schoeneD, Yerwulft 3. Loosjes (P), uitgever, boekhandelaar en boekdrukker, firma de erven Loosjes, Gedempte Oude Gracht 88. Loosjes (Vincent), uitgever, Florapark 1. Loosjes (de erven), uitgevers, boekhandelaars en boekdrukkers, Gedempte Oude Gracht 86. Loots (A), handelaar in sigaren, Groote Houtstraat 55. Loots (F A M), kunstschilder, Korte Spaarne 25rood. Loots (H P), wijnhandelaar en likeurstoker, Jansweg 17. Loots (J H B), Statenbolwerk 22. Loots (J J), wijnkooper, Statenbolwerk 22. Loots (Ph), muziekdireeteur, Statenbolwerk 22. Loots (gebr.), distillateurs, wijnkoopers en likeurstokers, Pieter straat 1921, Korte Wijngaardstraat 14. Handelaars In alle soorten van Looij (wed. A van), winkelierster, Brouwersstraat 60. Looij (wed. C van), winkelierster, Kampervest 17b. Looij (C H van), timmerman, Kampervest 17b. Looij (C J van), smid. Zuidpolderstraat 117. Looij (F C van), Ravelingsteeg 4. Looij (G van), metselaar, Wilhelminastraat 12b. Looij (G H van), coiffeur, Lange Veerstraat 1. Looij (J van), smid, Kerkhofstraat 4. Looij (J van), boekbinder, Van-Marum straat 40. Looij (J G van), meubelmaker, Ravelingsteeg 7rood.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 213