186 Looij (J J van), zincograaf, Esschilderstraat 2. Lud< Looij, geb. Eibbe (wed J L van), winkel, in manufact., Zijlstr 67. Zi Looij (J M van), boekdrukker, Leidsohestraat 72. Luei Looij (wed. P van), Zuiderstraat 12b Lug1 Looij (S van), bankwerker, Linsobotensfcraat 20. Lugi Looij (W van), machinist, De-Clereqstraat 134. in Looij (W van), Bakkumstraat 2 Lu; Looij (W J van), kopergieter, Houtmarkt 53. tt Looy (P van), illustrator, leeraar in bet teekenen, Zijlvest 39. Lugl Looze (P de), werkman, Molensteeg 23e. Lug1 Loran (fl S), hoofd der Chr. school voor den werkenden stand, Lugi Barteijorisdraat 18. Lugi Lorey (mevr. wed. J H), Ruijchaverstraat 2a. Lug' Lorey (mej. M), Ruijchaverstraat 2a. Lug' Lorey (O), onderwijzeres, Ruijchaverstraat 2a. Lugi Los (K), Voortingstraat 7. Lug' Lourenburg (J), koopman in brandstoffen, Van-Marumstraat 21. Lugi Lourens (J), redacteur Haarl. Courant, Pieter-Kiesstraat lrood. Lug Lous (L E), telegraafwachter, Schoterweg 21. Luil Louwe (L), schilder, Rozenstraat: 51a. Luit Louwerens (J A), timmerman, Oude Raamstraat 4. Luil Louwerens (K), werkvrouw, Nassaulaan 26. Luii Louwerens (M), strijkster, Nassaulaan 26. Luil Louwerse (H C), Zijlweg 60. Luil Louwerse Jr. (H C), kantoor der Onderlinge Brandwaarborg- Luil vereeniging voor de gemeente Haarlem, Zijlweg 60. Luil Louws (J P), photograaf, Smedestraat 28rood. Luii Loux (W J la), wagenmaker, Lange Poellaan 20rood. Luit Lubach (mej. R), Jansweg 39 i. Luil Lubbers (wed. A), Groote Houtstraat 114s. Lu Lubbers (A C), kleermaker, Lange Lakenstraat 13. si Lubbers (C), winkelier, Hagestraat 16. Lun Lubbers (G), bakkersknecht, Bannesteeg 5a. Lun Lubbers (J), werkman, Gedempte Voldersgracht 29c. Lun Lubbers (wed. M), Prankestraat 16. Lun Lubbers Jr. (W), kruidenier, Kenuemerstraat 13. Lun Lucas (H C), timmerman, Lange Heerenvest 101b rood. G Lucas (H M), naaister, Groot Heiligland 38rood. Lun Lucas (J), timmerman, Kampersingel 26. Lun Lucas (J), kleerbleeker, Tuinlaantje 2a. G Lucas (J), besteller van goederen op Amsterdam, Hagestraat 38. Lun Lucas (J), smid, Brouwersvaart 58. D Lucas Jr. (J), kleerbleeker, Tuinlaantje 2c Lun Lucas (wed. J), Korte Dijk 1. Lun Lucas (J W), koster en aanspreker, Jansstraat 43a. Lun Lucas Verboog, expediteurs op Amsterdam, Anthoniestraat 8a. Lun Ludding (E J), opperman, Lange Raamstraat 23b. Lun

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 214