188 Lunteren (mevr. C L van), Gedempte Oude Gracht 4. Lunteren (G G van), meubelmaker, Rozenpriëelstraat 71. Luntgrin (J), smid, Saenredamstraat 70. Lusing (G), naaister, Klein Heiligland 9a. Lusing (H), Anthoniestraat 60rood Lusing (J), werkman, Klein Ileilisland 9a. Lust (C J), ambtenaar H. IJ S. M„ Gaelstraat 49. Lust (P), wagenmaker, A.-L.-Dyserinckstraat 56. Lutgens (J), onderwijzer, Leidsche Vaart 70. Lutgens (mej. Th.), Leidsche Vaart 82. Luttik (J), sigarenmaker, Nieuwe Kruisstraat 7. Luttik (J), vogelkooienmaker, Berkenrodesteeg 4rood. Luttik (wed. J), Barre voetestraat 7h. Lntz (J H), onderwijzer, Schachelstraat 16. Luijk (J van), sergeant infanterie, Saenredamstraat 49. Luijk (J P van), firma P J Lijdsman, handelaar in brandstoffen, Spaarne 84rood. Luijken (A), zandschipper, Tninlaantje 12. Luijken (J H), timmerman, Berckhejjdestraat 8. Luijken (W), winkelier, Teylerstraat 9. Luijken (G van), aardwerker, Brouwersvaart 118. Luijken (H P van), mr. vleesehhouwer, Oranjestraat 92. Luijken (H P van), timmerman, Lange Heerenstraat 50rood. Luijken (L P J van), fabrikant van en winkelier in riet- en mandewerk, firma wed. J Swaanswijk, Jacobijnestraat 23. Luijt (C), sigarenmaker, A.-L -Dyserinckstraat 23. Luijte (H), lettergieter, Delftstraat 5. Luijten (A), werkman, De-Clercqstraat 104. Luijten (D), Zuider-Buitenspaarne 24j. Luijten (D), metselaar, Kerkhofstraat 4m. Luijten (J), stoombootkapitein, Zuidpolderstraat 79. Luijten (J) schilder, HeerensiDgel 87. Luijten (J), bankwerker, Teylerstraat 4. Luijten (P), werkman, Heerensiugel 67rood. Luijten (it), leeraar aan de rijkskweekschool voor onderwijzers, Oranjekade 25. Luze fils (A de), wijnhandel, Zijlstraat 85. Lijcklama (fi), zeepziedersknecht, Zonnesteeg 3rood. Lijcklama (wed. J). Klein Heiligland Slrood. Lijcklama (J A), handelsreiziger, Witte-fleerensteeg 12. Lijcklama (M), naaister, Klein Heiligland 31rood. Lijdsman (A H), Spaarne 74rood. Lijdsman Az. (P), wink, in kruideniers- en gruttersw., Spaarne 82. Lijnden (P M baron van), gep. ritm. der cav., Wagenweg 16. Lijnden (mr. W R' baron van), griffier bij de arrondissements rechtbank, Plorapark 36. Lijnkamp, geb. Berghuijs (P), opm. van lingerieën, Schachelstr. 14.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 216