F. LIJNKAMP-BERGHUIJS, Schachelstraat 14. i 189 Inrichting voor het opmaken van Ta: sic Abonnementen worden op voordeelige voorwaarden per persoon of per stuk gesloten.. Voor HH. Hotelhouders belangrijke reductie op het Tarief voor Tafelgoed. Lijnkamp (EL E), onderwijzer in de wiskunde, Schachelstraat 14. Lijnzaad (H), winkelier in groenten, Groenendaalsteeg 1. Lijnzaad (EL L), winkelier in groenten, Zoetestraat 2a. Lijnzaad (J), werkman, Meest,erjoostenlaan 16. Lijnzaad (J), steendrukker, Kozenpriëelstraat 15. Lijnzaad (J EL), handelaar in aardappelen en groenten, Doelstraat 18. Lijnzaad (wed. M J),' winkelierster, Sophiastraat 37. Lijnzaad (P J), werkman, Sophiastraat 37. Lijnzaad (W J), koopman, Lange Margarethastraat 40c. Lijnzaad (wed.), Brouwersvaart 108. M. Maaker (A de), timmerman, Linschotenstraat 51. Maaker (J de), houtzager, Barendsestraat 61. Maaker (L de), smid, A.-L.-Dyserinckstraat 20. Maaker (P de), pakhuisknecht, Leidschedwarsstraat 32a. Maaien (wed. A van), Kinderhuisstraat 3. Maanen (wed. A van), waschinrichting, Tuinlaantje 10. Maanen (J C van), mr. zadelmaker, Linschotenstraat 6rood. Maanen (O H van), timmerman, Nieuwe Kruisstraat llrood. Maanen, geb. Van Amstel (wed. O H van), Warmoesstraat 23. Maantnberg (J E van), werkman, Leidschestraat 135. Maaren Comp. (firma A van der), vischhandel, Gr. Houtstr. 21. Maaren Jansen (Van der). (Zie Jansen.) Manrleveld (J), winkelier, Kamperstraat 20. Maarse schilder, De-Clercqstraat 148. Maarssen (A), smid, Delftkade 6. Maarssen (wed. B), Kousebandslaan 4b. Maarten (wed. E van), Kerkhofstraat ïb. Maarten (P), Lange Heerenvest 34. Maas (A), timmerman, Lombardsteeg 2. Maas (A), melkverkooper, Rozenstraat 33. Maas (mej. A C), Groote Houtstraat 17. Maas (mej. A M), Etuijchaverstraat 2b.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 217