Zoetestraat 26. HAARLEM. 191 Maat (H C), B.-K. priester en rector van het weeshuis, Hagestr. 10. Maatschappij tot Nut van 't AlgemeeD, Zijlstraat 48. Macaré (jhr. mr. A J Rethaan), off. van just, bij de arrond.-rechtb., lid van de Tweede Kamer, lid van den gemeenteraad en seer. van het coll. van reg. over de gevangenis, Wilhelminastraat 59. Macdonald (mr. F Willekes), advocaat en procureur, Baan 11. Machielse (mevr. wed. C), Kruisweg 40 Machielse (F), mr. behanger en stoffeerder, Zoetestraat 26. BeB singe rij. 3 toffe er der ij. Machielse (EL), grossier in sterke dranken, Paarlaarsteeg 4. Machielse (EL), meubelmaker, Groot Heiligland 57. Machielse (J), bouwkundig opzichter, Kloppersingel 1. Machielse (J), houtkoopersknecht, Meesterjoostenlaan 2h. Machielse (J), huisschilder en glazenmaker, Ged. Raamgracht 49. Machielse (Joh. J), boekhouder, Paarlaarsteeg 4. Machielse (M), onderwijzeres, Kloppersingel i. Mackelenbergh (J E van), smid, Fabriciusstraat 21. Mackenzie, geb. Peerlkamp (mevr. wed. C), Baan 21a. Made (J van der), werkman, Lange Raamstraat 28. Made (mej. M van der), Zijlweg 41. Made (W van der), kopergieter, Zonnesteeg 2rood. Maerten (F), smid, Lange Heerenvest 82. Maerten (J), smid. Kerkhofstraat 17. Maes (J A), winkelier in tabak en sigaren, Jansstraat 5. Maitre (J J la), vuurwerker, Heerensingel 67. Majoor (C), Burgwal Sarood. Majoor, geb. Steenken (wed. C), Groot Heiligland 77. Majoor (mej. H), Barrevoetestraat 7ö Majoor (J), werkman, Lange Hofstraat 17. Majoor (P), barbier en sigarenhandelaar, Jansstraat 71. Majoor (P), schilder, Leliestraat 52 Makkes van der Heijl (G), schilder, Delftstraat. 8rood. Makkes van der Deijl (H), stoker, Groot Heiligland 21 rood. Makkes van der Dsijl (J M), smid, Kennemerstraat 16. Makkes v. d. Deijl (W), groentenhandelaar, Linschotenstraal 29. Maks Jr. (H F), Kruisweg 15.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 219