195 Meer (J A van der), gep. officier-machinist le klasse Kon. Ned. Marine, Harmenjansweg 25. Meer (P van der), wisselw fl. IJ S. M., Lange Heerenstr. 28. Meer (P van der), Lange Boogaardstraat 5. Meer (PEA van der), suikerwerker, Lange Poellaan 20 b. Meer (gez. v. d.), winkel in kruideniersw., A.-L.-Dyserinckstr. 15. Meer (T H van der), smid, Saenredamstraat 40. Meer (W J van der), lettergieter, Voortingstraat 11. Meerburg (H A), le-onderw. Tw. Opl -school, Pieter-Kiesstraat 2. Meereboer (D), confiseur, Groote Houtstraat 25. Meerman (G), timmerman, Patiëntiestraat 13. Meerman (J), modiste, Patiëntiestraat 13. Meerman (wed. J), Spaarnwouderstraat l46rood. Meerman (Jac. Joh), boekhouder, Patiëntiestraat 13. Meerman (Joh. Jac.), boekhouder, Patiëntiestraat 13. Meerschart (P), koopman, Haarlemmerliedestraat 28. Meerten (C van), assistent bij de posterijen, Koudenhorn 76. Mees (W), bierhuishouder en schilder, Schachelstraat 40. Mees Gz. (mr. W C), beheerend vennoot der Holl. Crediet- en Deposito-bank Mees Ritsema, Groote Houtstraat 158. Mees Ritsema, Holl. Crediet- en Deposito-bank, Zijlstraat 61. Meester (C), mr. varkensslachter, Ruijsdaelstraat 2. Meesterman (W M), wagenmaker, Klein Heiligland 46. Meeter (S J), meubelmaker, Brouwersstraat 6. Meeter (S J), metaaldraaier, Vooruitgangstraat 26. Meeteren (mr. B E Westerouen van), Kenaupark 18. Meeteren (K E Westerouen van), Kenaupark 21. Meeteren, geb. Insinger (mevr. wed. Westerouen v.), Wagenweg 5. Meeuwen (E C), bloembollenhandelaar, Baan 9a. Meeuwen (G C), lid der firma G C van Meeuwen Zonen, Wagenweg 22. Meeuwen (W C), bloembollenhandelaar, Leidsche Vaart 94. Meeuwen Zonen (firma G C van), kweekers van en bandelaars in bloembollen, bol-, knol-, en wortelgewassen, Wagenweg 20. Meeuwenoord (J), smid, Lange Heerenstraat 40a. Meeuweszen (B H), Leidschestraat 13. Meeuwig (A), blikslager, Schoterweg 32. Meeuwig (D), coiffeur, aanspreker, en bode der Utrechtsche Levens verzekering en Begrafenisinaatschappij, Barrevoetestraat 5. Meeuwig (H), instrumentmaker, Gedempte Oude Gracht 37. Meeuwig (mej. S M), festonneerster, D/elstraat 32. Meeuwig (W), timmerman, Korte Poellaan 17. Meeuwig (wed. W), Erans-Halsstraat 55. Meeuwis (B C), wijnhandelaar, firma Rookmaker, Okhuizen Co., Bakenessergracht 50. Meeuwis (W), concierge en bode der maatschappij //Tot Nut van 't Algemeen", Zijlstraat 48.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 223