202 Micgielse (wed. J B M), Heerensingel 49. Micgielse (N), smid, Vooruit,gangstraat 60. Michel (H J), winkelier, Burretstraat 6. Michel (J), koopman, Damsteeg 2. Michel (P), werkman, Damsteeg 2. Michel (P W), timmerman, Damsteeg 2. Michëles (mej. A M), Wilsonplein 4. Michels, geb. Vermeulen (wed. A), Klein Heiligland 60c. Michelsen (J H), em.-pred. bij de Evang. Luth. gem., N. Gracht 48. Michielse (J G), hoofdopzichter over de werken en gebouwen der gemeente Haarlem, Zijlweg 37. Michon W J), werkman, Wester-Boogaardstraat 2. Middeldorp (C H), fa P. Middeldorp Zntailleurs, Warmoesstr. 20. Middeldorp (H D), winkelier in manufacturen, Zijlstraat 46. Middeldorp (P), Warmoesstraat 20rood. Middelkoop (D), timmerman, De-Clercqstraat 170. Middendorp (mej. C), Rothuizen 12 Middendorp (mej. G), Nieuwe Gracht 2p. Middendorp (mej. G J), Bolhuizen 12. Mie (D de), apothekersbediende, Ruijchaverstraat lOrood. Miedema (B), Groote Houtstraat 94.. Mieg (J), med doctor en arts, Wagenweg 54d. Mielen (wed. H), Lange Lakenstraat 1. Mienes (A), werkman, Raamsteeg 23. Mienes (C), koopman, Bakkumstraat 5. Mienes (G), werkman, Amsterdamstraat 3a rood. Mierlo (J van), metselaar, Brouwersvaart zijweg A 10. Mierlo (M van), metselaar, Leidsche Vaart 28u. Miessen (J J van der), concierge, Lange Annastraat 11. Miesijerus (H), tapper en slijter, Gasthuisstraat 26. Miesijerus (J), letterzetter, Brouwersstraat 22rood. Miesijerus (mej. J), Oranjeboomstraat 128. Miesijerus (P B B), smid, Gasthuislaan 115. Miezenbeek (wed B), Spaarnwouderstraat 92a. Miezenbeek (L), zadelmaker, Leliestraat 27. Miezenbeek (L), handelaar in brandstoffen, Oostvest 10. Miezerus Jr. (D), tailleur, Alexanderstraat 2. Miezerus Dz. (Joh.), aannemer, Klein Heiligland 31. Mik (W de), mr. kleermaker, Nieuwe Kruisstraat 7. Mikkers (mej. A G), Zijlstraat 35 Mikkers (J C), commies ter prov. griffie van N.-Holland, Zijlvest 31. Milatz (J), hovenier en bloemkweeker, Oranjestraat 57. Milatz (J), bloemistknecht, Westerstraat 37. Milatz (T), werkman, Brouwersstraat 140. Millingen (A van), werkman, Witte-Heerensteeg 4. Mllo (Annette), In dames- en hinderhoeden, Verwulft 1.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 230