Kantoor van Vaste Goederen, IHieplunto Ih-oofe, Assurantiën en Hypotheken. Nassaulaan 27rood. 312 Niel Hz. (H van), horloger en winkelier, Groote Houtstraat 90. Niel Jz. (H van), timmerman, Lange Hofstraat 6. Niel (wed. H van), Barrevoetestraat 7n. Niel Gz. (Jac. C van). Kleine Houtstraat 31. Niel Cz. (J H van), behanger en stoffeerder, Schachelstraat 25. Niel, geb. Zwier (M S van), winkelierster in witte goederen, Kleine Houtstraat 31. Niel (W G van), timmerman, Gasthuislaan 109. Nielen (G), winkelier in manufacturen, Zijlstraat 33. Nieman J), Zijlweg 1b. Nieman (H J), hovenier en bloemkweeker, Rozenpriëelstraat 83. Nieman (wed. J), Breestraat 8. Nieman (J A), winkelknecht, Omvalspoort 4. Nieman (J D), werkman, Nassaulaan 36a. Nieman (P), timmerman, Rozenpriëelstraat 26. Nieman (W), timmerman, Oranjestraat 93. Niemau (wed.), werkvrouw, Omvalspoort lOrood. Niemann (C G), glazenwasscher, Dijkstraat 4rood. Niemann (G H), werkman, Rustenburgerlaan 12rood. Niemann (J D), winkelier in en fabrikant van spiegels, Gedempte Oude "Gracht 85. Niemann (J D K), timmerman, Van-Marumstraat 45. Niemeijer (wed. G L), winkelierster, Magdalenastraat 3. Niemöller (C), timmerman, Oranjestraat 116. Niemöller (B A), timmerman, Oranjeboomstraat 105. Niemöller (J), houtzager, Zuidpolderstraat 103. Niemöller (J H), bankwerker, Saenredamstraat 40rood. Niemöller (J H), timmerman, Yeldlaan 11. Nienhaus (R), winkelierster in garen en band, Lange Veerstr. 33. Nienkemper (G J), stads-werk man, Lange Heerenvest 36. Nienkeuiper (wed. J H), wiukelierster, Kamperstraat 18. Nienkemper (wed. Z), Kamperstraat ifrood. Niephaus (T C), firma Niephaus Droste, Nassaulaan 27. Niephaus Droste, kantoor van vaste goederen, assurantiën en hypotheken, Nassaulaan 27rood.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 240