214 Nieuwenkuizen (G T), timmerman, Oranjeboomstraat 111. Nieuwenkuizen (H), bloemistkneckt, Palmstraat 91. Nieuwenkuizen (J), kleermaker, Leidsckestraat 74. Nieuwenkuizen (J), touwslager, Papentorenvest 17. Nieuwenhuizen (J P), kantoorbediende, Papentorenvest 17. Nieuwenhuizen (P), timmerman, Leidschedwarsstraat 32u. Nieuwenkuizen (Th.), wagenmaker, Jan-Steenstraat 21. Nieuwenkuizen (W), agent Haarl. Levensverz -mii., Krocht lOrood. Nieuwenkuizen (A van), agent in boekwerken, Kamperstraat 20a. Nieuwenkuizen (wed. A van), Voortingstraat 27. Nieuwenkuizen (F van), aanspreker en lijkbezorger, bode van een begrafenisfonds, Lange Lakenstraat 8rood Nieuwenkuizen (G van), smid, Leliestraat 30. Nieuwenkuizen (H van), schilder, Van-Marumstraat 72. Nieuwenkuizen (H van), koopman, Vooruitgangstraat 2. Nieuwenkuizen (J H van), metselaar, Sckoterweg 42rood. Nieuwenkuizen (L van), schoenmaker. Rozenpriëelstraat 27. Nieuwenkuizen (P L van), werkman, Romolenstraat 29. Nieuwenkuijs, geb. Hoppe (mevr. wed. air f L A), Zijlweg 68. Nieuwenhuijzen Kruseman (dr. J), Frederikspark 2. Nieuwenkamp (W G), koopman, Parklaan 73. Nieuwjaar (J), confectiemagazijn, Lange Veerstraat 20. Nieuwjaar (M), ageut levensverzekering, Nieuwe Raamstraat 13. Nieuwjaar Jr. (M), loodgieter en zinkwerkar, Nieuwe Raamstraat 13. Nieuwkerk (M van), orgeldraaier, Klein Heiligland 76. Nieuwland (jhr. B de Jonge van Campens), Verwulft 9. Nieuwland (C J J), Hasselaerplein 25 Nieuwpoort Wbloemistkneckt, Oranjeboomstraat 62. Nieuwstad (H), kistenmaker, Valkensteeg 11. Nieuwveen (G), werkman, Leidschedwarsstraat 26. Nimwegen (mej. D), Begijnkof lörood. Nimwegen (D van), fabriekswerker, Ursulasteeg 10k. Nimwegen (J van), Brouwersvaart zijweg B 64. Nimwegen (J J van), visscher, Brouwersvaart 80a. Nimwegen (W van), werkman, Burgwal 33c. Nimwegen (W van), smid, Doelstraat 10. Nix (wed. A C), Zuidpolderstraat 65. Nix (F E), ambtenaar ter prov. griffie, Zoetestraat lrood. Nix (F L), gep. kapitein O.-I. leger, agent Ned. Algem. Ver zekeringsbank, Spaarne 19. Nix (L F), eep. majoor der inf. O.-l. leger, Hasselaerplein 14. Nix (L F W), kantoorbediende, Zoetestraat lrood. Nix (wed. M), Zoetestraat lrood. Nix (N J W), mr. stukadoor, Kleine Houtstraat 123. Nix (N Th.), kantoorbediende, Kampervest 15a rood. Nix (P), smid, Kenaustraat 8n. Noback (J M), assuradeur, Ripperdapark 8.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 242