331 Oosterkamp (C), Raamsteeg 15. Oosterkamp (mej. J), Rozenpriƫelstraat 50rood. Oosterkamp (H van den), kleermaker, Roosveldstraat 20. Oosterman (A J), zeepfabrikant, Parklaan 57. Oostermeijer (A), firma gebr Oostermeiier, winkelier in kleeder makers- en naaistersfournituren, Barteljorisstraat 14. Oosterom (Th.), schilder, Brouwersvaart zijweg B 1. Oosterom (W R), ambtenaar H. IJ. S. M., Kennemerstr. 27rood. Oosterom (P van), Pieterstraat 15. Oosterom (W van), bloemkweeker, Rollandstraat 82. Oosterzee (A van), Schotersingel Oostveen (G van), huis- en rijtuigschilder, Zoetestraat 2. Oostveen (Jac. van), huis- en rijtuigschilder, L. Margarethastr. 34. Oostwald (C), machinist, Amsterdamstraat 3 ij. Oostwald (G), loodgieter, Oranjestraat 172. Oostwald (H W), kopergieter, Amsterdamstraat 3 ij. Oostwald (J), behanger en stoffeerder, winkelier in tapijten en behangselpapieren, firma J Oostwald Zn., Schachelstraat 2. Oostwald (W), behanger, stoffeerder en winkelier, Frankestr. 33. Oostwald (W), behanaer, Dijkstraat 9. Ootts (N), reiziger, Twijnderslaan 3. Ooij (P van), pianohandelaar, Kruisweg 57. Ooijevaar Acoiffeur, Groote Houtstiaat 91. Opbroek (T W), wisselwachter H. IJ. S. M., Wouwermanstr. 4. Opdam (A), metselaar, Krom 47. Opdam (C G), timmerman en aannemer, Kerkstraat 2rood. Opdam (J), werkman, Kamperstraat 42. Opdam (J. fl), Brouwersvaart 128. Ophof (T), bloemistknecht, Lange Poellaan 31. Ophuijsen (L A), smid, Zuid polderstraat 75. Oploo (C J van), smid, Glasblazersstraat 1. Oploo (D L van), smid, Zuider-Buitenspaarne 50. Oploo (wed. G van), Gedempte Voldersgracht 211. Oploo (wed. G van), Kampersingel 25 Oploo (J van), machine-bankwerker, Papentorenvest 8a. Oploo (J van), smid, Saenredamstraat 4rood. Oploo (J P van), wagenmaker, Saenredamstraat 35. Oploo (L C M van), schoen- en laarzenmaker, Papentorenvest 8a. Oploo (P J van), loodgieter. Voortingstraat 13. Oppenkamp (J), metselaar, Zuidpolderstraat 50. Opstal (A van), smid, Heerensingel 65. Opijne (L J K van), winkelbediende, Brouwersstraat 23. Opijnen (wed. W van), Jansweg 39u. Opzeeland (J), lithograaf, Schoterweg 17a. Opzeeland, geb. Groeneveld (wed. J), Warmoesstraat.23 o. Opzeeland (A van), gemeente-werkman, L. Margarethastraat 8. Opzeeland (wed. A P van), Brouwerskade 1.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 249