221 Out (W N), koekbakker, Raamsteeg 22. Outer (A tea), smid, Nassaulaan 53rood. Outersterp (J H van), mineraalwaterfabrikant, Lange Molenstr. 38. Outersterp. geb. Van Gog (M v.), koffiehuishoudster, Bakenessergr. 1. Outhuis (H M G), reiziger, Nieuwe Gracht 82. Ouwel (mej. J van), Lange Heerenstraat Up. Ouwel (W van), bankwerker, Oranjeboomstraat 81rood. Ouwendijk (J), werkman, Spijkermanslaan 5. Ouwerkerk (H D), stationsopziohter, Harmenjansweg 83. Ouwerkerk (J E van), wijnhandelaar, Baan 25. Ouwerkerk (wed. M G van), Klein Heiligland 60g. Ouwerkerk (P v.), secr. Haarlemmerm.polder, Leidsche "Vaart 98a. Oven (F J van), winkelhouder der ver. //Eigen Hulp//, Zijlstr. 58. Over Hz. (K), Schotersingel 123 Overakker (A), lid der firma P. de Nobel Co., Lange Yeerstr. 26. Overakker Zn. (lirma A), brandstoffenhandel, Bakenessergr. 16. Overakker (A E), bliksl., firma P. de Nobel Co., Lange Veerstr. 26. Overakker (J), lid der firma P. de Nobel Co., Z.-Buitensp. 82. Overakker (J), handelaar in brandstoffen, Ri vier vise hmar kt 15. KantoorNassaulaan 17. Overakker, geb. Siegmunt (wed. R), Frankestraat 12. Overbeek (H), bleekersknecht, Brouwersvaart 30. Overbeek (H), metselaar, Rozenstraat 61 o. Overbeek (H A), Krom 23. Overbeek (H J), hoofd der Doopsgez. school, Kinderhuissingel 23. Overbeek (mej. J C), onderwijzeres, Kinderhuissingel 22. Overbeek (L), werkman, Tulpenstraat 17m. Overbeek (P), melkslijter, Korte Spaarne 7. Over de Linden (A J), Schoterweg 1. Overduin (P P), wagenmaker, Bakkerstraat Ia. Overdijk (K), mr. vleeschhouwer en varkensslachter, Breestraat 13. Overhoff (H), waarnemer der onweders voor het Kon. Ned. meteo- rolisch instituut te Utrecht, Nieuwe Gracht 12. Overhoff (W F), candidaat-notaris, agent van verschillende levens verzekeringen en brandassurantie-maatsch., Pieter-Kiesstraat 6. Overhoff (wed.), Nieuwe Gracht 12. Overmejjer, geb. De Lugt (wed. C A), Botermarkt 9a. Overmeijer (P H), meubelmaker, Voorzorgstraat 11. Overste (M), koopman in lompen enz, Burgwal 50. Overste (S), naaister, Hagestraat 29. Overstrijd (A), le-luitenant infanterie, Zijlstraat 12. Overtoom (J), metselaar, Wouwermanstraat 21. Overtoom (J), metselaar, Leidschestraat 19. Overtoom (Jac.), timmerman, Delftstraat 3rood. Overtoom (S), brooddepothouder, Leidschestraat 19. Overtoom (T), metselaar, Berckheijdestraat zijweg A 23. Overweel (J M), smid, Bolwerkslaan 29.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 252