226 Paskier (H), werkman, Jan-Steenstraat 18. Pasman (G). kleermaker, Oranjestraat 133. Passckier (W), bleekersknecht, Nauwe Geldeloozepad 22. Pau (C), naaister, Lange Aunastraat 31b. Paulen (A. J E), bode begrafenisfonds, Saenre,damstraat 13rood. Paulen (C J), Prinsenbolwerk 46 Paulen Jr. (C J), landbouwer, Begijnhof 15. Paulen (J), stalhouder en verhuurder van paarden, rijtuigen en vrachtwagens, Kruisweg 26. Paulen (J A J), handelaar in brandstoffen, firma A Overakker Zoon, Bakenessergracht 16. Paulen (J A J), onderwijzer, Groote Markt 9b rood. Paulen (J E M), stalhouder, Lange Molenstraat 22. Paulen (W P), winkelier in tabak en sigaren, Koudenhorn 14. Pauli (W P), sergeant-schrijver, Leidsehestraat 15. Paulissen (Th.), winkelchef der firma Van Scheijndel Co., in schoenen en laarzen, Oude Groenmarkt 4. Paus (C de), timmerman, Nassaulaan 34e. Pauw (E A W), leeraar H. B. 8Zuider-Buitenspaarne 72b. Pauwels (B), smid, Saenredamstraat fiOrood. Pavord Smits (Van de). (Zie Smits.) Peaux (mej. A P), Zijlstraat 41. Peek (H), koffiehuishouder, Spaarne 36, Peek Cloppen'ourg, heeren-, jongeheeren- en kinderkleeding- magazijn, Groote Houtstraat 33. Peels (J), aardwerker, Oranjeboomstraat 10. Peereboom, geb. Veenstra (mevr. wed. C), Kennemerplein 34. Peereboom (G J), timmerman, Rustenburgerlaan l8rood. Peereboom (J C), dir. drukkerij «Haarl Dagblad», Bloemhofstraat 5. Peereboom (J M), onderwijzeres, Alexanderstraat Irood. Peereboom (M N), redacteur «ïïaarl. Dagbl.», Alexanderstr. Irood. Peereboom (dr. P W), arts, genees-, heel- en verloskundige, spe cialiteit voor huidziekten. Nieuwe Gracht 33. Peereboom (mevr. wed. P W). Alexanderstraat Irood. Peeters (J tl), bakkersknecht, Gedempte Raamgracht 52. Peetoom (P), schipper, Brouwersstraat 55 i Pegman (A), kantoorbediende, Leidsehestraat 4. Pek (P van der), wagenmaker, Spaarnwouderstraat 45. Pek (P van der), Kampervest 43p. Pek (P van der), koopman, Sophiastraat 23. Pekelharing (G), beschuitverkooper, Oude Weg 47a. Pekelharing (J) werkman, Haarlemmerliedestraat 5. Pel (F P). Magdalenasteeg 1. Pel (J), koopman, Lange Vlamingstraat 11. Pel (wed. J), Lange Aunastraat 3. Pel (J M), werkman, Gedempte Raamgracht 8. Pel (J M), werkmaD, Gasthuislaan 133.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 254