227 Pel (wed. J W P), Lange Heerenvest 32. Pel (W), werkmaD, Lange Vlamingstraat 16. Pellecom (E A van), ambten, stadsb. van leening, Prankestr. 17rood. Pellecom (G van), adjunct-commies ter provinciale griffie van Noord-Holland, Schouwtjeslaan 2b. Pellecom (J M. van), winkelier in manufacturen en stukadoor, Kleine Houtstraat 41 a. Pellecom, geb. Bonte (wed. J P E van), Frankestraat 17rood. Pellecom (M C van), ambtenaar bij den provincialen waterstaat van Noord-Holland, Leidsche Vaatt 252. Pellemans (J M), reiziger, Lange Wijngaardstraat 31. Pellemans (T), aardwerker, Gasthuislaan 24. Pels (S), slagersknecht, Lange Heerenvest lOrood. Pels (Th magazijnmeester, Lange Heerenstraat 38. Pelser (wed. E), werkvrouw, Kampervest 43b. Pelser (F J), schilder, Houtmarkt 11a. Pelser (J F), mr. metselaar, Groenendaalsteeg 13. Pelsers (wed. P), kleerbleekster, Brouwersvaart 38. Peltenburg (F J L), scheepm en houtkooper, Spijkermanslaan 7. Peltenburg (H T), scheepsbouwer en houtkooper, Kampersingel 2. Peltenburg (T H), houth. en scheepsbouwm., Schalkwijkerstraat 9. Peltenburg Zonen (firma), houtkoopers en scheepsbouwers, Schalkwijkerstraat Brood. Penaerts (F), smid, Burgwal 23. Pennar's (J H), winkelier, Beeksteeg 5. Pennings (P J), Korte Dijk 7. Pennink (J J F), rijks-ingen. bij het stoomwezen, Jan-deBraystr. 2. Pennink (3 M K), eiviel-ingenieur, Kenaustraat 9. Peper (A), werkman, Lange Boogaardstraat 4. Peper (A), opperman, De-Witstraat 14. Peper (A), smid, Boerensteeg 2éa. Peper Jr. (A), letterzetter, Jan-Steenstraat 7. Peper (wed A), Lange Wijngaardstraat 25rood. Peper (B C P), bankwerker, Papentorenvest 66. Peper (mej. C), dames-kleedermaakster, Lange Wijngaardstr. 25rood. Peper (G J), werkman, Kampersingel 48a. Peper (H J), timmerman, Roosveldstraat 22. Peper (J), kantoorbediende, Leidsche Vaart 24. Peper (J), zijden-builgaaswever, Lange Molenstraat 28. Peper (J), sigarenmaker, Delftstraat 7rood. Peper (J), steenhouwer, Korte Wijngaardstraat 3. Peper (J P), Roosveldstr»at 10. Peper Jr. (J P), smid, Roosveldstraat 10. Peper (wed. M), Gedempte Oude Gracht 23. Peperkoorn (wed. L M), Lange Raamstraat 12. Peperkorn (H), bakkersknecht, Lange Heerenstraat 40. Pereira (M Rodrigues), handelaar, Kenaupark 14.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 255