228 Perfors (M), schilder, Oranjeboomstraat 13. P Perquin (G F), handelaar in brandstoffen, Korte Spaarne 25. P Perrin (A A), Raamsingel 4. P Perrinoni (J P D), Italiaansche schoorsteenveger en rookver- 1 P drijver, Korte Jansstraat 8 rood. P Perry (J), bankwerker, Zuidpolderstraat 53. P Perry (L), smid, Linschotenstraat 28rood. P Persénaire (J C), Scheepmakersdijk 7. P Persoon (C), koffiehuishouder en pikeur, Z.-Buitenspaarne 120. P Persijn (dr. J E vau), officier van gezondheid le kl., Hasselaerplein 10. P Peschar (C), drukker, Casteleijnstraat 9. P Peschar (mej. D), Groot Heiligland 80. P Peschar (R), drukker, Casteleijnstraat 9. P Peschar (J), behanger en stoffeerder, Linschotenstraat 3b. I p Peschar (wed. J), Wijde Appelaarsteeg 11b. P Peschar (W), banketbakker, Frankestraat 43. I Peschier (P), tafelbediende, aanspreker en lijkbez.,N. Groenm. 19. I Petermans (J), Wouwermanstraat 28. I Peters (A F), winkelier, Gedempte Raamgracht 2. I Peters (F J M), groentenhandelaar, Groot Heiligland 35. I Peters (H), wagenmaker, Ursulasteeg llrood. I Peters (J), aard werker, Kerkhofstraat 6d. f Peters (J J), letterzetter, Corneüasteeg 8. p Peters (J M), kostuumnaaister, Spaarne 74. J Peters (J N), teekenaar, Zijlstraat 31. J Peters (P), loopknecht H IJ. S M, Ripperdastraat 15b. Peters (P H), mr. loodgieter en leidekker, Lange Begijnestraat 30. Werkplaats: Ridderstraat 11. Peters (W), timmerman, Spoorwegstraat 22. Peters (wed Groot Heiligland 42. Petersen (A), stoelen matter, Rozemarijnsteeg 6. Petersom Ramring (mej W S van), Florapark 24. Peterson (A J), winkelbediende, Groot Heiligland 22rood. Petit (mevr. H de), Florapark 47. Petraeus (R), Parklaan 63. Petri (G), secretaris kamer van kooph. en fabrieken, Kruisstr. 15rood. Petri (EL L C), Kruisstraat 15rood. Petri, geb. v. Noorduin (J C), best van dienstb., Keizerstraat 12. Petri (J F) teekenaar H. IJ. S. M., Gaelstraat 1. Petri (W K), stukadoor, Keizerstraat 12. Petri Jr. (W K), schilder, Lauge Poellaan 23, Petrick (J L H), kofliebuishouder. Gasthuisstraat 42. Petten (A van), kaaskoopersknecht, Oranjestraat 141. Pettersson (C), Tuchthuisstraat 18 Pett.ies (B), schoenmaker, Raamsteeg 24. Pejjra (J B), koffiehuishouder, Barteljorisstraat 3. Pfaff (J N), smid, Bareadsestraat 37.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 256