ft Pierre (D W la), bankwerker, Essckilderstraat 2k. rood. Pi Piers (A.), zandschipper, Tuinlaantje ISrood. I Pi Piers (C A), timmerman, Lange Poellaan 41b. Pi Piers (G), bierbrouwersknecht, Tul peD straat 51. Pi Piers (II), zandschipper, Tuinlaantje ?f. Pi Piers (H), zandschipper, Brouwersstraat 7 a. Pi Piers (J W), smid, Linsehotens'raat 25a. PI Piers (R J), metselaar, Lange Vlamingstraat 12n. PI Piers (W), werkman, Doelstraat 27c. PI Piers (wed.), Wijde Appelaarsteeg 11n. PI Piet (C J), korsettenmaker, Klein Heiligland 5'troid. PI Piët Jr. (C J), boekbinder, Klein Heiligland 53rood. PI Piët (P A), mr. vleeschhouwer en varkensslachter, Gr. Heiligland 9. PI Piët (F C), makelaar, firma A H Poortman, Zijlstraat 51 rood. PI Kantoor: Zijlstraat 87rood PI Piët (H), melkslijter, Groot Heiligland 9. PI Pieterman, geb. Wesseldijk (B), Essenstraat 10. PI Pieterman (G), werkman, Do-liaisstraat 6 P] Pieterman (H M van de), metselaar, Kerkhofstraat 6g. P Pieters (C L), houtzager, Boerensteeg 2. P Pieters (D P), werkman, Luitensteeg 35. P Pieters (wed. D L), Oranjeboomstraat 74. P Pieters (G), werkman, Gasthuisstraat 26. P Pieters (H), brood-, koek- en banketbakker, Kleine Houtstraat 10. P Pieters (R J), rijksklerk registratie en domeinen, Warmoesstr. 10. P Pieters (J), smid, Frans-Halsstraat 45rood. P Pieters (P C), Boerensteeg 5. P Pieterse (F), tuinman, Rozenstraat 51 p. P Pieterse (wed. J M), Oranjeboomstraat 127. l P Pieterse (P), brooddepothouder, Oranjeboomstraat 127. P Pietjens (mej. wed. E), Kleine Houtstraat 39. P Pietjens (J G), Koningstraat 29. P Pietjens (gez.), specialiteit in kindergoederen, Koningstraat 29. P Pigge (D), machinist, Heerensingel Srood. P Pigge (firma A J van der), in drogerijen en verfwaren, Gierstraat 3. P Pigge (mej. B van der), Gedempte Oude Gracht 74rood. I Pigge (mej M van der), Gedempte Oude Gracht 74rood. I Pigge (W van der), tabaks- en sigarenhandel, Groote Houtstraat 68. I Pigge (W C van der), muziekonderwijzer, Zoetestraat 28rood. I Pik (J). koopman, Leliestraat 21. I Piket (C W), naaister, Rozenpriëelstraat 73. I Pilanen (J), mr. kleermaker, Nobelstraat 9rood. Pilger, geb. Van Tarel (mevr. wed. G J), Hasselaerplein 5. Pilger (mej. H J G), onderwijzeres, Hasselaerplein 5. Pilger (mej. W), Schachelstraat 45. Pinguele (wed. S), Witte-Heerensteeg 18. Pirets (H J), gep. onder-offic. der cavalerie, Frans-Halsstr. 32rd.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 258