236 Prins (J), werkman, Gasthuislaan 5. Prins (wed. J), naaister, Gedempte Raamgracht 31. Prins (J P), Zijlweg 2io, Prins (L G), administrateur, Nieuwe Gracht 08. Prins (M), dir. melkinrichting»De Toekomst», Prans-Halsstr. 30-32. Prins (mej. M E), Nieuwe Gracht 2h. Prins (P), timmerman, Palmstraat 9h. Prins (R), instituteur, Prinsenbolwerk 3a. Prins, geb. Van Westdorpe (mevr. wed. mr. T L L), Plorapark 60. Prins de Jong (mevr. wed. H P), Schachelstraat 25rood. Prins Visser (dr. H), arts, Jansstraat 57. Prinse (J), Korte Vlamingstraat 1. Prinse <weA. J), ZuiHerstraat 16. Prinse (W), wagenmaker, Glasblazersstraat 43. Prinsen (A), linnengaas wever, Drossestraat lfirood, Prinsen (A), beambte H. IJ. S. MKenaustraat 8st. Prinsen (firma A), in hoeden en petten, Groote Houtstraat 80. Prinsen (wed. F), kofflehuislioudster van de „Groote Vauxliall", Wijde Appelaarsteeg Prinsen (G A), lettergieter, Oostindisch Vaartje 8. Prinsen (H), magazijnknecht, Brouwersvaart zijweg B 47. Prinsen (H G), koopman, Gedempte Raamgracht 16. Prinsen (H J), metselaar, Bakkerstraat 55rood. Prinsen (J), werkman, Leidsche Vaart 38u. Prinsen (J), wagenmaker, Zuidpolderstraat 57. Prinsen (J), wagenmaker, Casteleijnstraat 19. Prinsen (P), pakhuisknecht, Essenplein 24M Pronk (D), onderwijzer, Brouwersvaart 126a. Prook (J), timmerman, Oude Raamstraat 7. Proot, geb Peters (mevr. wed. B C J), Jansstraat 50. Proot (H P), firma Ooi gaard Proot, comm in effecten, Jansstr. 64. Proot (dr. L C), arts, Gedempte Oude Gracht 18. Proper (D), zeilmaker, Tulpenstraat 5rood. Prosée (S), barbier en winkelier, Oranjestraat 81. Provily (K), Schotersingel 55. Provoost (J), machinist, Roosveldstraat 34. Provoost (J J), smid. Nieuwe Spaarnwouderstraat lfirood. Pruim (wed. J), tapster, Brouwersvaart 146. Pruimboom (wed. II), baker, Klein Heiligland 72rood. Pruimers (D), Oranjeboomstraat 138. Pufkes (mevr. wed. C. J), Kinderhuisvest 25rood. Pruijs (J M), Schotersingel 31. Pull (W A), metaaldraaier, Zomervaart 22b. Putker (L), bloemistknecht, Korte Poellaan 8. Putker (J F), werkman, Oranjeboomstraat 18. Putman Cramer, seb. Von Boddien (wed. G A), Ged. Oude Gr. 33. Puts (C J), voorslaander, Voortingstraat 2.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 264