„ELECTRA". Magazijn van latuur- en Scheikundige Instrumenten. Jacobijnestraat 14. P- VAN PUTTEN Jr. 237 Puts (wed. L), Bakenessergracht 66c. Puts Wz. (M C), mr. schoenmaanspr. en lijkbez., Anthoniestr. 23. Putte (D van der), winkelier in boter en kaas, Raaks 20. Putten (H van), mr, smid, Lange Heerenstraat 39. Putten (L van), Glasblazersst raat 16. Putten (P van), smid, Zuidpolderstraat lil. Putten (P van), werkman, Rustenburgerlaan 27j. Putten Jr. (P van), electricien, Jacobimestraat 14. Aanleg voor Electrische Schellen.Telephoons. Spreekbuizen. Gas- en Waterleiding. Beste adres voor HH. Amateur-Photografen voor alle benoodigdheden, tegen concurreerende prijzen. Putten (Q, van), werkman, De-Witstraat 24b. Putten (T van), werkman, Camphuijsstraat 27. Putten (A van der), Jansweg 42. Putten (A van der), smid, Zuidpolderstraat 30. Putten (A van der), kruier H. IJ. S. M., Saenredamstraat 27. Putten (AC van der), metselaar, Ursulasteeg 17. Putten (C van der), smid, Glasblazersstraat 31. Putten (C van der), broodbakker, Klaverstraat 6. Putten (E van der), werkman, Oude Weg 491. Putten (H van der), wagenmaker, Korte Houtstraat 9rood. Putten (J van der), werkman, Koolsteeg 9. Putten (J van der), werkman, Vooruitgangstraat 52. Putten (J D van der), metselaar, Zomervaart 3a. Putten (J P van der), metselaar, Regulierstraat 35. Putten (L van der), smid, Vooruitgangstraat 124. Putten (P van der), bankwerker, Lange Lakenstraat 27rood. Putten (T van der), wagenmaker, Tulpenstraat 26rood. Putten (W van der), werkman, Raamsteeg 17a. Puttenaar (J), schilder, Au.sterdamstraat 31. Puijt (J de), tuinknecht, Westerstraat 21. Pijl (J E E), agent geïll. boekwerk //De Huiskamer» en andere volksuitgaven, Prans-Halsstraat 3Srood. Pijl (wed. S van der), stovenzetster, Oude Groenmarkt 11. Pijnappel (E), Heerensingel 27. Pijpers (C J), rijtuigmaker, Saenredamstraat 48rood. Pijs (P M), schoenmaker, Koksteeg 17. IWHMIMWHMMMWIIMCiMIISimMHMMWHaHMM

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 265