242 Remmers (3 H), apotheker, Kruisweg 20. Remmert (J P), smid, Berckheijdestraat zijweg A 2. Reraud (A J), firma gebr. Reuaud, wiukeliers in tabak en sigaren, kruidenierswaren enz., Jansstraat 44. Renaud (C J), mr. timmerman, Delftstraat 36. Renaud (J H), houtkooper, Leeghwaterstraat 9. Renaud (N A), firma gebr. Renaud, winkelier in tabak en sigaren, kruidenierswaren enz., Jansstraat 44. Reneman (P Z), emer.-pred kant, Kleine Houtweg 43a. Renes (P), onder-opzichter gemeentereiniging, Harmenjansweg 85. Rengs (E J), metselaar, Schoterweg 41. Renier (J), gepens. kapitein der inlanterie, Oranjestraat 6. llenier, geb. Van Eten (mevr. wed. J), Groote Houtstraat 156. Renout (H), bleekersknecht, Brouwersvaart 74. Renout (firma W), brood- en koekbakker, Spaarnwouderstraat 102. llensen Jr. (J), Kleine Houtstraat 100b. Rensenbrink (mej. H M), Nieuwe Kruisstraat 4rood. Rensenbrink (mej. J M), Nieuwe Kruisstraat 4rood. Repelaer van Spijkenisse (jhr. J A P), Spaarne 13. Répélius (mej. J), Hazepaterslaan 2c. Resink (A), firma A Resink Co., exporteurs, Zijlstraat 62. Resink (T G J), Zijlstraat 86. Retel (H), tuinderskueeht, Zuider-Buitenspasrne 21 g. Retel (H), Korte Zijlstraat 14. Retel (H), Klein Heiligland 70. Rethaan Macaré. (Zie Macaré.) Reudler (wed. R T P), Groote Houtstraat 49. Reurhoff (J G), smid, A.-L -Dyserinckstraat 80. Reurman (G), smid en winkelier, Korte Begijuestraat 25. Reuther (A C), Kruisstraat 12. Reuvekamp, geb. Gille (mej. M), Maerten-van-Heemskerkstr. 15. Revers (J), schilder en behanser, Lombardsteeg 14. Reijen (A J P van), brievenbesteller, Bakenessergracht 32rood. Reijen (wed. J van), Bakenessergracht S2rood. Reijen (J H van), ambtenaar H. IJ S. M., Ruijcbaverstraat 24rood. Reqendam Cz. (J van), leeraarM O. lijnteekeneu, Prinsenbolwerk42. Reijers (mevr. wed. H H C), Leeghwaterstraat 8. Reijm (L), werkman, Zuidpolderstraat 114. Reijnders Jbz. (wed. A), steeukooper, metselaar en aannemer, Gedempte Oude Gracht 26. Reijnders (A J H), steenkooper, aannemer en metselaar, Zijlweg 19a. Reijnders (mej. C), Koudenhorn 64e. Reijnders (C MI van den Heuvel), kapitein der inf., Wagenweg 3a. Reijnders (G), metselaar, Roosveldstraat 7. Reijnders (J), sigarenfabrikant en winkelier, Kleine Houtstraat 69. Reijnders (L G), werkman, Ruosveldstraat 7. Reijnders (M), metselaar, Baljuwslaan 26.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 270