243 Reijnders (T H), behanger, Delftstraat 15. Reminders Zoon (wed.), aannemers en metselaars, Gedempte Oude Gracht 26 en Houtmarkt 35. Reijnen (W), concierge militairenvereeniging, Zoetestraat 13. Reijnen (W H), conducteur li. IJ. S. M.,L. Marsrarethastr. 36rood. Reiners, geb. Roodenburg (mevr wed. H J), Kruisweg 9. Reijsen (A F van), boekhouder, Damstraat 25. Reijsen (J C van), timmerman en aannemer, Spaarnwouderstraat 112. Reijsen (J J van), huis- en decoratieschilder, firma J v. Reijsen Zoon, Gedempte Oude Gracht 112. Reijsen (J M van), mr. kleerbleeker, Laurens-Costerstraat 16. Reijsen (L P van), winkelier in koloniale waren, Jansweg lfi. Reijsen (W van), gep. commies bij de H IJ. S. M., Pieter-Kiesstr. 20. Rheenen (J van), schilder, Nassaustraat 35rood. Rhijn (M C van), firma M C van Rhiju Co., wijnhandelaars, Kinderhuissingel 18. Rhijn (P van), firma M C van Rhijn Co., wijnhandelaars, Parklaan 26a. Ribbe, geb. Hardenberg (mevr. wed. W A), Wilhelminastraat 15. Richter (M P), wagenmaker, Ssenredamstraat 47rood. Richter Bohdens (J H), metaaldraaier, Amsterdamstraat 27. Richters (A), winkelier in grutterswaren, Pieter-Kiesstraat 38. Ridder (A P) bouwkundige, Sophiastraat ltrood. Ridder (D), Korte Begijnestraat 19. Ridder (A de), timmerman, Voorzorgstraat 31. Ridder (A de), teekenaar, Spaarne 24. Ridder (G A. de), schildersknecht, Nieuwe Raamstraat lOrood. Ridder (J de), winkelbediende, Barendsestraat 22a. Ridder (J V de), opzichter II. IJ. S. M., Kinderhuissingel 4n. Bidder (wed L de), Botermarkt 1H. Ridder (M J de), brooddepothouder, Lange Veerstraat 4. Ridder (M P de), apothekersknecht, Gasthuisvest 17b. Ridder (P de), brieveubesteller, Barendsestraat 54. Ridder, geb. A. Timmis (wed P de), Wilsonplein 8. Ridder (S de), timmerman, Wilsonplein 8. Ridder (H van de), mr. schoenmaker, Spaarnwouderstraat 108. Riede (H), smid, Koksteeg 21. Rieder (P), kofiiehuishouder, Nassaulaan 84. Rieken (T M F), huisknecht, Schouwtjeslaan 19. Riel (E van), smid, Palmstraat 2. Rieman (J H), Smedestraat 16. Riemsdijk (A van), stalhouder en ladderverhuurder, Burgwal 46. Riemsdijk (A W van), brood-, koek- en beschuit- bakker, Jansstraat 63. Riemsdijk (C van), werkman, Zuid er-Bui tenspaarne 41. Riemsdijk (G van), winkelier in ijzerwaren, Damstraat 17. Riemsdijk (W van), huis- en decoratieschilder, Burgwal 40.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 271