T 244 Riemsdijk (wed. W van), volkslogementhoudster en wagenver- huurster, Burgwal 40. Rienstra (wed. H), Ruijsdaelstraat 5. Rienstra (P), mr. schoenmaker, Ruijsdaelstraat 5. Riepsaame (F J), lithograaf, Schotersingel ill. Riessen. (P H van), wagenmaker, Roosveldstraat 36. Riet (H van), kunst- en decoratieschilder, Schoterweg 48rood. Riet (wed. C van der), Jan-8teenst.raat 9. Rietberg, geb. Schilling (wed. J W), Gedempte Raamgracht 6. Rietfort (P P), winkelier in passementerieën, gebreide goederen en mode-artikelen, Gierstraat 44. Rietman (F), smid, Rollandstraat 38. Rietman (F), tapper en slijter, Groenendaalsteeg 10. Rietman (J J), conc. aan de meisjesschool m. o., L. Margaretha- straat 17. Rietveld (G), metselaar, Zuidpolderstraat 40. Rieu (A), winkelier en tapper, De-Witstraat 1. Rieu (A A), werkman, Oranjeboomstraat 23d. Rieu (F), winkelknecht, Oranjeboomstraat 192. Rieu (M), bankwerker, Gortesteeg 4. Rieu (J R du), commissiouDair in effecten, Ged. Oude Gracht 24. Rieü (mr. P du), eandidaat-notaris, Spaarne 70rood. Rieu Co. (Du), commissionnairs in tffecten en assurantiën, alg. bureau van levensverzekering, Gedempte Oude Gracht 24. Riezen (J van), timmerman, Doelstraat 17. Rigbers (wed. J D), Gedempte Raamgracht 31. Righini (C G), schoorsteenveger, Harmenjansweg 57v. Rigter (G), wagenmaker, Teylerstraat 36. Rigutto (gebrsmozaïekwerkers, Korte Jansstraat 8rood. Rikkers (mej.), Omvalspoort, 12. Ringnalda (W), predikant, Jiipperdapark 39. Rinkel (mgr. C J), oud-roomsen bissch. v. Haarl., Bakenessergr. 33. Rinkema (A), nu. timmerman en aannemer, Begijnhof 3. Rinner (H), .Leliestraat 3". Rip (M), stads-werkmau, Zuidpolderstraat 62. Riphagen (J), opzichter H. IJ. S M., Harmenjansweg 29. Ripbagen (wed. R), Rustenburgerlaan 29. Rippeu (A), diaaier, Leidsche Vaart 38s. Ris (P A). ingenieur, Pieter-Kiesstraat 2b rood. Ris (S), hakkersknecht, Brouwersvaart zijweg B 31. Ritsema (mej. A B S), Zijlvest 7rood. Ritsema (A R), kassier directeur der Holl. Crediet- en Deposito- bank, firma Mees Ritsema, Leidsehe Yaart 142. Kantoor: Zijlstraat 61. Ritsema (C), boek- en steendrukker, kantoorboekhandelaar, firma Met Meijlink, Lange Begijnestraat 20. Ritsema (mej. G C), Zijlvest 7rood.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 272