348 Roodenburg (G), bierkuishouder, Koningstraat 31. Roodenburg (P C), schilder, Gasthuisvest 17rood. Roodhoff (W), barbier, Groot Heiligland 21. Roodlieb (C), steenhouwer, Lange Poellaan 15b. Roodlieb (J M), steenhouwer, Zuidpolderstraat 64rood. Roodnat (J), onderwijzer, Kleine Houtstraat 20. Roog (S), firma Roog Van den Ban, architecten, Oranjekade 7, Rooker (R), winkelier, Groot Heiligland 13. Rookmaaker Zoon (firma D W), apprêteurs van fijn tafelgoed, wasch- en strij kinrichting. Kantoor: Prankestraat 27. Bookmaker A Okliulzen (firma), Bodega, Kruis weg 34. Bookmaker «ft Okhulzen (jfirma), Bodega, IVassau- straat 1. Rookmaker, Okhuizen Co (firma), wijnhandel, Bakenessergr. 50. Roon (W C), werkvrouw, Rozenpriëelstraat 50rood. Roon (H van), mandenmaker, Rozenpriëelstraat 55rood. Roon (J A van), werkman, Palmstraat 9 o Roon (P H van), biljart- en meubelmaker, Jansweg 43. Roon (W van), voermansknpcht. Minnebroedersteeg 13. Roorda (W), machinist H. IJ. S. M, Kennemerstraat 19. Roos (J), kaashandelaar en broodverkooper, Leidschestraat 151. Roos (K), werkman, Jan-Steenstraat 42. Roos (mej. IN), kostuumnaaister, Meesterlottelaan 35. Roos (P), werkman, Gasthuislaan 100. Roos (P), timmerman, Nieuwe Kruisstraat 24rood. Roos (W), gen. schipper der Kon. Ned. marine, Korte Spaarne 26b rood (Wijdesteeg) Roos (P de), werkman, Noorder-Schoolsteeg 6a rood. Roosdorp (J C), vleeschhouwer en koopman, L. Boogaardstraat 26. Roosdorp, geb. De Bell (J J), leerares m o. gymn., Gr Houtstr. 145. Roosdorp, geb Bekker (wed. K), Ripperdastraat 5. Roosdorp (V H), pianoleeraar en -handelaar, Gr. Houtstraat 168. Roosdorp (W D), Nieuwe Kruisstraat 12. Roosdorp Pz. (W F), administrateur, le-luit.-kwartiermeester bij de d d. schutterij, hoofdagent Ned Verz.-bank te Amsterdam, corresp. Alg. Brandw.mij. Rotterdam, Groote Houtstraat 145. Roosdorp (W J), schilder, Lange Wijngaardstraat 5. Roose (C), bloemistknecht, Spoorwegstraat 26. Roose (E M), bloemistknecht, Brouwersstraat 2s. Roose (J). koopman. Brouwersstraat 2b rood. Roose (P), wagenmaker, Popelingstraat 7. Roose (wed. S), Lange Annastraat 12g. Roosekrans (mej. B), Zoetestraat 15. Roosekrans (wed N), Twijnderslaan 13. Roosen (A J), tuinder, Zuider-Buitenspaarne 63c Roosen (C), pakhuisknecht, A.-L.-Dyserinckstraat 62.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 276