250 Roozeboom de Vries. (Zie Vries.) Roozegaarden Bisschop (H), Groote Houtstraat 120. Koozekrans (M J), wijnkooper, likeurstoker en distillateur, üpaarnivo 11 derstraat 44 en Lange Veerstraat 9. Roozen (A), bloemist, Korte Zijlstraat 11. Roozen (mej. A), dames-kleermaakster, Korte Zijlstraat 16. Roozen (wed. A), Klein Heiligland DWrood. Roozen (B), bloembollenkweeker, De-Clercqstraat 153. Roozen (wed. B), Wijde Geldeloozepad 26. Roozen (H B), bloemkweeker, Laurens-Costerstraat 7. Roozen (H M), bloemistknecht, Rozenpriëelstraat 2. Roozen (J), werkman, Kamperstraat 2. Roozen (J), broodventer. Lange Poellaan 5. Roozen (J A). tapper, Wolstraat 20. Roozen (J M), aardwerk er, Brouwersvaart 6 a. Roozen (N), bloemist, Vooruitïangstraat lrood. Roozen (N), aardwerker, Oranjestraat »7. Roozen (wed. S P), winkelierster, Oranjestraat 79. Roozenbeek (A), werkman, Bakkerstraat 18b. Roozenbeek (W), loodgieter, Patiëntiestraat 9. Roozenbeek (wed. J van), Jacobstraat 9 i. Roozenbeek (T J van), winkeli-r, Korte Hofstraat 13. Rosekrans (H M), winkelier, Scheepmakersdijk 31. Rosenberg (P). smid, Voöruitgaugstraat 69. Rosenmöller (B), firma Vroom Dreesman, ia manufacturen, Korte Veerstraat 2, 4, 6 en 5. Roskam (B), Maerten-van-Heemskerkstraat 5. Roskam (C), koffiehuisbouder, Lange Bogaardstraat 24. Roskam (C), koperslager. Rozenlaantje 12. Roskam (wed. C), handelaarster in eieren, Scboterstraat 23. Rossum (A van), directeur suikerfabriek te Halfweg, Kenaupark 31. Rossum (A van), smid, Vooruitgangstraat 120. Rossum (H van), brievenbesteller, Rollaudstraat 67, Rossum (J van), De-Clercqstraat 138. Rossum (R van), timmerman, Amsterdam straat 21. Rossum (mej. W G P), Gedempte Oude Gracht 37. Rot (J), oud-machinist, De Clercqstraat 146. Rotje (mej. C van), Warmoesstraat 23 i. Rous (R), rijksklerk, Bakenssergracht 64rood. Roussac (J K), bankwerker, Brouwersstraat 2p. Rover A de), agent der Nederl. Verzekeringbank, correspondent der Brandschadevergoedingsmij. te Zwolle, Pieter-Kiesstraat 25. Rovers (R), smid, Van-Marumstraat 29. Roijen (dr. A E van), oud-leeraar H. B. S., Florapark 15. Roijen (F R van), le-luitenant-ingenieur, Kinderhuisvest 3. Rozen (J), smid, Heerensingel 21*c.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 278