255 Santé (J van), winkelierster in mode-artikelen enz., firma gez. Van Santé, Groote Houtstraat 1< 2a. Santé (J W van), mr. timmerman en aannemer, Rolhuizen 8. Santen (D J van), sigarenmaker, Tulpenstraat 14. Santen (J van), bestelier H. IJ. S. M., Bolwerkslaan 25. Santen (J A van), tuinier en bloemkweeker, Ilarmenjansweg 61. Santen (L van), monteur, Brouwersstraat Jrood. Santen JNz. (P van), Leidsche Vaart J.2Ü. Sauting (A), boekhouder, Koudenhorn 40. Santing, geb. Meinen (wed. P), Koudenhorn 40. Sarlet (mej. A C L), makelaarster, Zijlstraat 41. Sarlet (A C L en J J C), makelaars, houders van publieke ver- koopingen van onroerende goederen en van een bewaarplaats van inboedels, Nassaulaan 1. Pariet (A M J), ambtenaar ter prov. griffie, Jansstraat 15. Sarlet (mej. C), Jacobstraat Ve Sarlet (C L F), redacteur-verslaggever «Haarl. Courant//,Gaelstr. 27. Sarlet, geb. Roosdorp (wed. G H C), Teylersbofjestraat lrood. Sarlet (G J C), bloemist, Meesterjoosteulaau IJ. Sarlet (J J C), makelaar, Brouwerskade 3. Sarlet (P), werkman, Meesterjoostenlaan 3a. Sarlet (wed. P), Tuinlaantje 5. Sarlet (mej P J), Witte-Heerensteeg 24a. Sassenberg (J), tafelbediende, Korte Annastraat 9. Sauer, geb. Lijnkamp (wed. C), Tuchthuisstraat 8b. Sauer (wed. W), Lange Boogaardstraat lrood. Sauterell (H), parapluiefabrikant, Ruijchaverstraat ]6rood. Sauterell (H F), winkel, in lieeren-modeart. en parapl., Koningstr. 49. Savrij (H), kunstschilder, Pieter-Kiesstraat 62. Savry (M W), fabrikant van lakken, vernissen, standolie enz., firma M Savry Zoon, Nieuwe Gracht 23. Schaaf (J), bleekersknecht, Harmenjansveg 55. Schaaff (J G van der), Wilhelminastraat 17. Schaap (A), bankwerker, Nassaustraat 25. Schaap (wed. A), Asterstraat 18 Schaap (G), werkman, Miunebroedersteeg 9. Schaap (mej. G), Baan l9. Schaap (wed. G), Lange Poellaan 20rood. Schaap (H), Kennemerstraat 25rood Schaap Jr. (H), winkelier in groenten en fruit, Botermarkt 1. Schaap (J), meubelmaker, Van-Marumst.raat 55. Schaap (P), werkman, vooruitgangstraat 12'. Schaar (C), schilder, Lelie-traat 15a Schaar (C), Spaarnwouderstraat 13*. Schaar (D C), houtdraaier en vergulder, Saenredamstraat 51rood. Schaar (wed. W), Koolsteeg 18. Schaar (A van der), steenhouwer, Haarlemmerliedestraat 12.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 283