AMSTERDAM, 260 Schipper (A A), groentenhandelaar, Groot Heiligland 54. Schipper (A A), groeutenhandelaar, Nieuw Heiligland 20. Schipper (D), stukadoor, Zaksteeg 18. Schipper (G), kuiper, Voorzorgstraat 27. Schipper (J), concierge raadhuis, Pand 'Irood. Schipper (J J), groentenhandelaar, Leidschestraat 87. Schipper (P), schilder en winkelier, Groot Heiligland 66. Schipper (W), smid, De-Clercqstraat 158. Schippers (G), werkman, Varkenmarktsteeg 1. Schippers (J G), assuradeur, hoofdagent Sticht.scheelasverz en hoofd agent Z weedsche paardenbeschermers, Siden's patent, NGracht 40. Schippers (J Th.), timmerman, Prans-Halsstraat 50. Schippers (P), werkman, Tuinstraat 1 O. Schippers (dames), Ripperdapark 4. Schlatmann (H Awinkelier in manufacturen, mantels en heeren- confectie, firma Gebrs. Schlatmann, Lange Veerstraat 3638. Schleper Jr. (C), Nieuwe Gracht 42. Schlöffel (A), kleermaker, Spoorwegstraat 24. Schlötz (H). timmerman, Rollandstraat 51 Schmalgemeijer Jz. (C F), ziekenverpleger, Gasthuisvest 47. Schmidt V F), commissionnair, Duvenvoordestraat 8. Schmidt (G), musicus, Kleine Houtstraat 47. Schmidt, geb. Hazevoet (J), modiste, Kleine Houtstraat 47. Schmidt, geb. Bouwmeester (mevr. wed. J). Zijlweg 14. Schmidt (J Janssen), winkelier eD broodslijter, Papentorenvest 11 Wijde Kapelsteeg 1, üisschen Kalverstraat en Rokin. Spreekdag in Haarlem: des Dinsdags, ten huize van den Heer A. WEILL, Kruisstraat 41. Schmitz (wed. J W D), Turfsteeg 6. Schmol (mej. H), Klaverstraat 14 Schmöling (W C H). toonkunstenaar, Anegang 26. Schneider (A), koffiehuishouder, Smedestraat 19. Schneider D), Wagenweg >4a Schuitger (M), boekhouder, Korte Poellaan 3a. Schober (tl), stoffenverver, Wilsonplein urood. Scbuemaker (wed. C A J), Ruijsdaelstraat 13.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 288