261 Schoemaker (E J), leeraar in de wis- en natuurkunde, Jansstraat 7. Schoemaker, geb. Jorritsma (wed F H), Jansweg 6. Schoemaker (wed. J H), Groote Houtstraat 97. Schoemaker (Th. J), directeur Vereeniging voor werkverschaffing voor vakwerklieden, Jansweg 37. Schoen (A), letterzetter, Rnllandstraat 9. Schoen (H F), magazijnkuecht, Magdalenasteeg 9. Schoen (J), lithograaf, Teylerstraat 8. Schoen (N), scheepstimmerman, Raamsteeg 24. Schoen (P), winkelier, Drossestraat 3. Schoenmaker (wed. J), Keizerstraat. 7. Schoevaart. (A), ambtenaar H. IJ. S. M., Brouwerskade 5. Schoevaart (wed J H), haker, Kleine Houtweg 85b. Schoevaart (J J), bierhandelaar, agent Beiersch- hlerbrouwerij „De Amstel", Jansstraat 30. Schokker (A J), Alexanderstraat 12. Schokker (H), gep. kapitein-luit. ter zee, Groote Houtstraat 122. Schokker (P), agent bestelkantoor H. IJ. S. M., Anegang 48. Schols (P), smid, Haarlemmerliedestraat 9. Scholte (A), smid, Rollandstraat 35. Scholte (C J), firma Gebrs. Scholte, schilders en winkeliers in verfwaren, Gierstraat 47. Scholte (E), beeldhouwer, Esschilderstraat 2e rood. Scholte (G H), firma Gebrs. Scholte, schilders en winkeliers in verfwaren, Gierstraat 47. Scholte (G P) winkelier, Spaarnwouderstraat 152. Scholte (H J), schoen- en laarzenmaker, Lange Begijnestraat 1. Scholte (H J), kleermaker, Gedempte Voldersgracht 5. Scholte (J), Lombardsteeg 4 rood. Scholte (J), werkman, Z< etestraat 10 Scholte (J A), rustend pastoor, Parklaan 2Prood. Scholte (J C J), metaaldraaier, Korte Spaarne 9. Scholte (J H), onderwijzer, Kerkstraat 22. Scholte (P), sm'd, Leidschestraat 161. Scholte (P), werkman, Korte Vlamingstraat Srood. Scholten, geb L C Soetens (wed B J H), Kleine Houtstraat 138. Scholten (D), timmerman, "Witte-Heerensteeg 39. Scholten (G), steenbikker, Tulpenstraat 27. Scholten (H), timmerman, Gasthuislaan 126. Scholten (H), barbier en winkelier, Schoterweg 19. Scholten (H J), conserv. van Tey Iers kunstverzamelingen, Damstr. 21. Scholten (J), timmerman, Brouwersvaart zijweg A 18. Scholten (J H), schilder, Witte-Heerensteeg 28. Scholten (J W), metaaldraaier, Korte Hofstraat Sb. Scholten (W), timmerman, Nassaulaan 54. Scholtens(J), hoofd-ing prov. waterst. v. N.-Holl., Wilhelminastr.56. Scholtz (J A), paardenslachter, Korte Dijk 5.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 289