AlphabetiEohe lijst der Namen. A. Aa (G Pince van der), logementhouder, Kerkhofstraat 2d. Aa (J van der), werkman, Zuiderstraat 3. A a (wed. J W van der), Lange Heerenvest 94. Aa (mej. S J J van der), Parklaan 23. Aa (W P van der), bloemistknecht, Brouwersstraat 2w. Aafjes (W), timmerman, Delftstraat 7. Aakster (J van den), werkman, Amsterdamstraat 3d. Aalbertsberg, geb. P J M Philippin (mevr. wed. dr. G), Wil- helminastraat 5. Aalderink (wed. H van), Lange Heerenvest 44. Aalders (G J), behanger en stoffeerder, Zijlstraat 36. Aalders (wed H J), Korte Doelstraat 2a. Aalst (C), gep. ambtenaar, Nassau laan 46. Aalst (C van), ketelsmid, Oranjeboomstraat 13. Aalst (R van), Raamsteeg 18. Aalten (E van), metselaar, Rollandstraat 19. Aandekerk (J), spoorwegwerker, Oranjeboomstraat 23b. Aandekerk (J), voorslaander, OraDjeboomstraat 38. Aanholt (J H van), kapt.-magazijnmeester der artillerie, Erans- Halsstraat 10. Aar (C van der), caoutchoucwerker, Voortingstraat 15. Aar (E J van der), koopman en winkelier in manufacturen, Brouwersstraat 53. Aar (J A van der), mr. kleerbleeker, Brouwersvaart 52. Aar (J C van der), bleekersknecht, Lange Poellaan 20a. Aar (wed. J C van der), Nieuw Heiligland 2. Aar (J P van der), timmerman, Nadorstlaan zijweg A 5. Aar (M van der), koetsier, Korte Wijngaardstraat 12rood. Aar (wed. M van der), Wijde Geldeloozepad 41. Aar (wed. W van der), Kerkhofstraat 2b. Aard (wed. C van der), Barrevoetestraat 7 I. Aardweg (E van den), hovenier en bloemkweeker, Kampersingel 84e. Aardweg (T van den), bloemistknecht, Palmstraat 9r. Aarnink (H G), beambte H. IJ. S. M., Delftstraat 27. Aarse (D), schilder, "Vooruitgangstraat 28. Aarse (J), winkelier, Vooruitgangstraat 28. Aart (C T van der), Nieuw Heiligland 4. Aart (J van den), bloemistknecht, Camphuijsstraat 26. Aarts, geb. W. Theewen (wed A), Gedempte Voldersgracht 21c. Aarts (J), werkman, Brouwersvaart 104.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 29