277 Smulders (A W), boekhouder, Zijlweg 69. Smulders (W H), wiuk. in kruid.- en gruttersw., Morinnesteeg 2. Snappenhurg (M), assistent bij de posterijen. Lange Lakenstr. 16. Snappenburg (S M), onderwijzeres, Lange Lakenstraat 16. Snalerse (J), werkman, Burrelstraat 6. Snel (A), schilder, wink, in drogerijen en verfwaren, Kamperstr. 18. Snel (wed. C), Nassaulaan '61a Snel (C M), winkelier, Bagestraat 51. Snel (F), leerling-machinist, Frans-Halsstraat 44. Snel (H), broodslijter, Meesterjoostenlaan 19. Snel (J van der), Wijde Geldeloozepad 1. Snel, geb. Boem (wtd J. van der), Parentorenvest 36. Snelleman (BA) onderwijzer, Barteljorisstraat 18. Snellens (wed. A), Leidschedwaisstraat 32a rood. Snellens (C J), smid, Zuidpolderst1 aat 41rood. Snellens (wed. C J), Hustenburgerlaan 27b. Snellens (F J), schoenmaker. Rustenburgerlaan 27b. Snellens (M J), melselaar, Essenstraat 24g. Sneltjes (J J), lid van de* raad, mede-directeur der Haarl. Brood- en Meelfabriek, firma Begeman Sneltjes, apothekers, Jansstr. 27- Snethlage (mevr. wed. A), Parklaan 67. Snieder (P), smid, Korte Begijnestraat 26. Snikkenburg (M), werkman, Papentorenvest 14. Snoek (H), Harmenjansweg 59. Snoek (Jtimmerman, Oranjeboomstraat 42. Snoek (R), schilder, Zuidpolderstraat 92. Snoek (R), Groote Houtstraat 144v. Snoek (wed. R), Burgwal 5)a Snoek (S J), houder van den Drie-prijzen-bazar, Kruisstraat 43. Snoek Pollee (F), kleermaker, aanspreker en lijkbez., Voortingstr.18. Snoeks (F G), werkman, Zomervaart Sh. Snoeks (F Jgasfit'er, Rustenburgerlam 63. Snoeks (II), timmerman, Leidschestraat 70. Snoeks (H), werkman, Tulpenstraat &rood. Snoeks (J). melselaar, Zuidpolderstraat 21. Snoeks (J T), Papentorenvest 16. Snoeks (P), werkman, Zuid polderstraat 85. Snoeks (W), werkman, Wilhelminastraat 12d. Snoeks, geb. Melchior (wed.), Molensteeg 7. Snijder, geb Casteel (wed H), Ruijchaverstraat 8rood. Snijder (J H), ambtenaar ter secret t,e Heemstede, Twijnderslaan 17. Snijders (G F), ambten, ter prov. griffie v. h oord-Holland, Zijlvest43. Snijders (J), winkelier en koperslager, Botermarkt 25. Snijders (J C), winkelier in blikwerk. Lange Lakenstraat 7. Soederouw. geb Koekkoek (mevr. E J M), Zijlweg 71a. Soellaart (wed. C), landbouwster, Klein Heiligland 58. Soellaart (D), coiffeur, Gedempte Oude Gracht 62.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 305