279 Soomeren (J van), groentenhandelaar, Leidseke Vaart iiu. Sorgdrager (wed. P), Krocht 18. Sorgdrager (Th.), Gaelstraat 17- Sostman (H J J), zadelmaker, Witte-Heerensteeg 35. Sostman (J L), mr. meubelmaker, Gedempte Oude Gracht 27a. Souverein (M), sigarenmaker, Raamsteeg 26rood. Souwer (A .7 G). werkman, Korte. Lakenstraat 8. Souwer (J W H), metaaldraaier, Zuid polderstraat 33. Spaan (G), boekk. gemeent. waterleiding Ged. Oude Gracht 123. Spaan Sr. (J), rustend hoofd van schoolD, Ged. Oude Gracht 123. Spaan (J M), bedden- en matrassenmaker, Oranjestraat 28. Spaargaren (O), stoombootkapitein, Bakkerstraat 3. Spaink, geb. lteijdon (mevr. wed J), TVylerskofjestraat 5. Spanjaard (C), naaister, Groote Houtstraat 144h. Spanjaard (wed. C), Papentorenvest 28. Spanjaard (J G J), gep. hoofd-off. K. N. M., Schotersingel 121. Spanje (G A van), aannemer. Baan 5. Spanjen (G van), mr kleermaker, Drapenierstraat 19. Sparenberg (P), reiziger, Kamperstraat 8. Sparreboom (J), huisbediende, aanspr en lij kbez .Brouwersvaart 114. Sparrehnom (P A), smid, Popelingstraat 9. Spee (M H), winkelier, De-Witstraat 52. Spee (P A), smid, Zoetestraat 38a. Speekenbrink (A M), brooddepothouder, Lange Boogaardstraat 32. Speelman (jbr. H M), lid van den gemeenteraad, Kenaupark 13. Speelmans (G A), barbier, Spaarnwouderstraat 99. Speer (wed. H), Kruisstraat 44b. Spek (G van der), handel in brandstoffen, Ged. Voldersgracht 43a. Spek (G van der), zandschipper, Lange Vlamingstraat 24. Spek (J van der), Zuiderstraat 33. Spek (P van der), schipper, Spaarnwouderstraat 48rood. Spekman (wed.), Tuchtkuisstraat 8ïï. Spel (W), schilder, Heerensingnl 13 c Spenkeling (J), adjunct-commies ter prov. griffie, Gierstraat 9. Speijer (M D), mr. vleeschhouwer, Nassaulaan 10. Spiekerman (J C), parapluiefabrikant, Groote Houtstraat 143. Spier (A W). koopman, Lange Heerenstraat 4-srood. Spier (N), koopman, Lange Hofstraat 18. Spierenburg (A P), ladingm. H IJ. S. M., Saenredamstraat 32. Spierenburg (mej. M), Delftstraat 6. Spiering (G), kostuumnaaister, Wagenmakerslaan 4. Spiering (J), werkman, Rozenpriëelstraat 49. Spiering (wed. MA), Wagenmakerslaan 4. Spierings (N), opzichter, Lange Lakenstraat 33. Spierings (P A), smid, Gortesteeg 4, Spinks (1 W), wasck- en strijkinrichting, Oranjestraat 5. Spits (A), sigarenmaker, Vrouwesteeg 2.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 307