Aarts (W H), koperslager, Nadorstlaan zijweg A 7. Aartsen (mej. J), Gedempte Voldersgracht 51. Aartsen (Joh.) reiziger, Schachelstraat 16. Aartsen (W), metaaldraaier, Brouwersvaart zijweg A 25. Abbeve (E van), werkman, Patiëntiestraat 22. Abbing, geb. Schokker (mevr. wed. P H), Alexanderstraat 12. AbbiDg (mej. J C), Florapark 31. Abbing (mej. M A), Florapark 31. Abbink (D), stoker, Assendelverlaan 30. Abeelen (J T), smid, Roosveldstraat 31. Abs Jr. (C van), timmerman, Nieuwe Kruisstraat 8rood. Abs (G van), timmerman en aannemer, Hooimarkt 16. Abs (J van), boekhouder, Pieter-Kiesstraat 6. Abspoel (wed. C E), Casteleijnstraat IA Abspoel (E J), werkman, Casteleijnstraat 21. Achterberg (G), schoenmaker, Haarlemmerliedestraat 13. Acker (M L van), depothouder Haarl. brood- en meelfabriek, Doelstraat 4. Acker (P J van), machine-bankwerker, Magdalenastraat 2. Ackermann (H C), meesterknecht-vleeschhouwer, Oranjestraat 50. Adama van Scheltema. (Zie Scheltema.) Adel Hzn. (A van den), kantoorbediende, Smedestraat 34rood. Adelaar (wed. J), Witte-Heerensteeg 24p. Adelaar (J W), schilder, Leliestraat 23d. Aders (J W), winkelier in sigaren, cigaretten en tabak, Bartel- jorisstraat 42. Admiraal (W), bloemist, Oranjestraat 107. Adolf (F), loodgieter, Leidschestraat 89. Adriaans (A), schoen- en laarzenmagazijn, Zijlstraat 35. Adriani (P), Nieuwe Groenmarkt 24a. Ae (H van der), werkman, Lange Annastraat 31a. Aerben (A), sigarenmaker, Zuidpolderstraat 8. Agelink (M G), zandvormer, Saenredamstraat 24. Aggenbach (P), machinist, Kennemerstraat 17. Ake (wed. G), Nieuwe-Kerksplein 7a. Ake (D van), mr. schoenmaker, Gedempte Voldersgracht 37rood. Ake (wed. H van), Ridderstraat 11 Ake (J van), magazijnknecht, De-Clercqstraat 107. Ake (L van), tapper, Begijnhof 7. Ake (wed. Van), Doelstraat 10. Aken (A van), werkman, Kozenpriëelstraat 39rood. Aken (B J van), metselaar, Groot Heiligland 72. Aken (D van), metselaar en winkelier, Hoogstraat 14. Aken (wed. 1) van), Zonnesteeg 8. Aken (E van), schilder, Meesterjoostenlaan 2 i. Aken (G van), werkman, Leidsche Vaart 38p. Aken (H van), werkman, Hondensteeg 18.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 30