384 Steffers (H), koopman, Patiëntiestraat 3. Steffers (J), petroleumventer, Rusten burgersloot 27h. Steffers (J), smid, Lange Raamstraat 2Vd. Steffers (W), werkman, Delftstraat 21rood. SteiD Jr. (J A von), commies IJ. S. M., M.-van-Heemskerkstr. 7rd. Steinkoff (B), agent levensverzekering, Zuider-Buitenspaarne 100. StekeleDburg (G J), winkelier, Roosveldstraat 30 Stekelenburg (wed. J), winkelierster, Korte Houtstraat 1. Stekhoven (wed. J L Schuurmans), Parklaan 96. Stelleman (P), zadelmaker, Pabriciusstraat 4. Stelten (mej. A PI J), verloskundige, Schacbelstraat 23. Stemfoort van Putten (mevr. wed. W C), Nieuwe Gracbt 46. Stemler (C P), melkverkooper, Asterstraat 1. Stempel (C P), koffiehuisbedienden, Leidscbestraat 15. Stenvers (A), kleermaker, Wijde Geldeloozepad 7. Sterk (A), koopvrouw, Begijnesteeg 8. Sterk (A Blink), hoofdopz. Haarlemmermeerp., Statenbolwerk 18. Sterk (J), rijtuigschilder, Molenstraat 40rood. Sterk (M), hoofd school D, Gedempte Oude Gracht 133. Steur Jr. (A van der), lid v. d. raad, in assurWilhelminastr. 48. Steur Zuon (firma A van der), tailleurs, Groote Houtstr 18. Steur (A H vau der), kleermaker, Kamperstraat 14. Steur Jr. (A H van der), coupeur, Brouwersvaart 130. Steur (A J van der), tailleur, Gruote Houtstraat 18. Steur (Evan der), winkelier in banket en chocolade, Anegang 38. Steur Ez. (E van der), aanspreker en lijkbez., Rozenpriëelstr. 34. Steur (G A van der)', Groote Houtstraat 185. Steur Jr. (GA van der), lid der firma A. v. d. Steur Zoon, tailleur, Raamvest 13a. Steur (H E van der), boekhouder, agent levensverzekering- genootschap, Kinderhuissingel 38. Steur (J van der), mr. schilder, Klein Heiligland 36. Steur (mej. J van der), Wilhelminastraat 48. Steur (J A G van der), bouwkundig ingenieur, Ged. Oude Gracht 82a. Steur, geb. Meeuwig (M van der), winkelierster in garen, band, wol, sajet en kinderspeelgoederen, Rozenpriëelstraat 34. Steur (W van der), behanger en stoffeerder, Bakkerstaat 9. Steven (J P), zadelmaker, Rozenlaantje 1 o. Stevenhagen (A J), koetsier, Kinderhuisstraat 11c. Stevenhagen (H), bloemistknecht, Gasthuislaan 118. Stevenhagen (J), schilder, Boerensteeg 20. Stevenhagen (J), koetsier, Brouwersstraat ïk. Stevenhagen (wed.), Tuchthuisstraat 8a. Stevens (A), metselaar, Meesterj oostenlaan 1b. Stevens (J), timmerman, Nassaulaan 6. Stevens (M), Rozenpriëelstraat 39.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 312