288 Stolte (J), timmerman, Rollandstraat 44d. Stoltenhof (mej. M J), Gedempte Voldersgracht 31a. Stolvoort (W), werkman, Bannesteeg 8. Stolwijk (C), aardwerker, Heerenhek 14. Stolwijk (C), erruttersknecht, Meesterjoostenlaan 6. Stom (J F W), architect, Ruijchaverstraat 7. Storm (F E), kantoorbediende, Schotersingel 31rood. Storm (wed. S M). Schotersingel 31 rood. Storm (wed. W), Oranjeboomstraat 132. Storm (H J van der), lid der firma Uljee van der Storm, Jacobijnestraat I6rood. Störmann (mevr. wed.), Korte Dijk 17. Stort (1GH van Genderen), oogarts, Dreef 10a. Stoute (F), wagenmaker, Roosveldstraat «5. Stoute (G J), smid, Lange Heerenstraat 30. Stoute (N), machine-bankwerker, Rozenstraat 23. Stouten (J D), smid, Oranjeboomstraat 40. Stouten (T H), werkman, Heerensingel 137d. Stoutenbeek (B H), smid, Kinderhuisstraat 9. Stoutjesdijk (B), O.-I. ambtenaar met verlof, Leidsche Vaart 132. Stouwe (A van der), stoomboot-kapitein, Glasblazersstraat 4. Stöver (wed. A), Lange Poellaau 24. Stöver (A D), stukadoor, Oranjestraat 52. Stöver (H G), stukadoor, Voorzorgstraat 45. Straatemans (H), smid, Morinnesteeg 9rood. Straatman (J), handelsagent, Korte Heerenstraat 27. Stralen (A van), timmerman, Korte Begijnestraat 9. Stralen, geb. Van Lennep (mevr. wed. A van), Wagenweg 38. Stralen (mr. A E A S van), advocaat, Groote Houtstraat 140. Stralen (D A van), Kruisweg 30. Straten (A van), werkman, Rozensteeg 1. Straten JAz. (mevr. wed. J C van), Ripperdapark 43. Straten (P van), bloemistknecht, Gashuislaan 148. Strating (C P), kantoorbediende, Korte Jansstraat 1. Strating (mej. M.), hoofdonderwijzeres Pieterschool, Stoofsteeg 6. Strating (W N), bosbode, Korte Jansstraat 1. Straver (J), timmerman, Baljuwslaan 28. Strengers (wed. A), Lange Raamstraat 82. Strengers (J H), bierbrouwersknecht. Witte-Heerensteeg 27a. Strengers (wed. W), winkelierster, Korte Begijnestraat 5. Strick van Linschoten. (Zie Linschoten.) Strickeling (A), bakkersknecht, Esschilderstraat 33rood. Strien (M van), handelsagent, Parklaan 100. Strien (P van), aannemer van grondwerken, Leidschestraat 10e. Striethorst(H J E M), agentuur en commissiehand., Schotersingel 83. Strietman (J F), stukadoor, Leliestraat 10. Stringer (R), bakkersknecht, Korte Hofstraat 9.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 316