290 Surendonk (wed. H), Klein Heiligland 28rood. Surendonk (H G), wijnkoopersknecht, Rollandstraat 36. Surendonk (H P), magazijnmeester, Linschotenstraat 6. Surendonk (J), Bakkerstraat 21. SureDdonk (J), machinist, Leidschedwarsstraat 30. Surendonk (J J), expediteur op Amsterdam, Oude Groenmarkt 10a. Surendonk (J L), brooddepothouder, Spoorwegstraat 18. Suurendonk (A), smid, Lange Annastraat 12 i. Suurendonk (wed.), Oostindisch Vaartje 12. Suwijn (J), De-Haasstraat 14. Swaalf (C J), goud- en zilversmid, Gasthuisstraat 18. Swaalf (H J J), Berekheijdestraat lyrood. Swaan (A), wijnhandelaar, Wilhelminastraat 43. Swaan (B J), predikant bij de Herv. gemeente, Wilhelminastraat 38. Swaaningen (C P van), Zuider-Buitenspaarne 74. Swaanswijk (A), handelaar in brandstoffen, L. Vlamingstraat 13. Swaanswijk (C), horlogemaker, Jansstraat 18. Swaanswijk (C), Gedempte Voldersgracht 16. Swaanswijk (wed. E), Essenstiaat 24e. Swaanswijk (E A), glasslijper, Essenst.raat 24e, Swaanswijk (G P), metaaldraaier, Teylerstraat 16. Swaanswijk (H), onderwijzer, Gedempte Voldersgracht 16. Swaanswijk (J), boekbinder, Zonnesteeg 2a. Swaanswijk (J), Linschotenstraat 32. Swaanswijk (J), timmerman, Oranjestraat 20. Swaanswijk (firma wed J), winkelier in rietw., Jacobijnestr. 23. Swaanswijk (L A), werkman, Morinnesteeg 2] Swaanswijk (wed), Ursulasteeg 13. Swaarberg (mej. J E), Witte-Heerensteeg 16 i. Swaarberg (J H), mr. broodbakker, Oude Groenmarkt 22. Swaen (H A P), oud-controleur en agent bij de maatschappij voor levensverzekering «Vennootschap Nederland», te Am sterdam, Pieter-Kiesstraat 34. Swanenburg de Vije (T), onderwijzeres, Hasselaerplein 1. Swart (E), steendrukker, Jacobijnestraat 19. Swart (G), handelaar in brandstoffen, Zuider-Buitenspaarne 51. Swart (wed. H), liunen- en wollenaaister, L. Bogaardstraat 19. Swart (H D), oud-brievenbesteller, Vooruitgangstraat 75. Swart (J), schilder, Kampersingel 6( q. Swart (J G), boekdrukker, Leidsohe Vaart 3fQ. Swart (J N), koetsier, Ostadestraat 4rood. Swart (M I), doodgraver der Israëlietische gem. en koopman, Begijnhof 18. Swart (S), bloemistknecht, Leidschestraat 94. Swart (S), behanger en stoffeerder, De-Clercqstraat 122. Swart (S I), koopman in oud ijzer enz., Koksteeg 11. Swart (wed. S), Leidschestraat 146.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 318